Yeniden Yapılanan Şey – Orijinal Yönetmen Değişiklikler, Klasik Mod ve Daha Fazlası Hakkında Konuşuyor

Yeniden Yapılanan Şey – Orijinal Yönetmen Değişiklikler, Klasik Mod ve Daha Fazlası Hakkında Konuşuyor


Nightdive Studios son zamanlarda birçok heyecan verici yeniden yapım ve remaster işini piyasaya sürdü. Ancak The Thing Remastered, 2002 yılı korku hayatta kalma türünde birinci şahıs nişancı oyunu, modern bir kitleye sunan en heyecan verici oyun olabilir.

Nightdive’ın geliştirici günlük serisinin ilk bölümünde video yapımcısı Lock Vincent, orijinal oyunun yönetmeni Mark Atkinson ile remaster hakkında konuşmak için bir araya geliyor. Atkinson, geliştirme sürecinde yaşanan zorlukları ve remasterlar ile yeniden yapım arasındaki çizgiyi nerede çizileceğini tartışıyor. Orijinal ekibi rahatsız eden bazı sorunların düzeltilmesinin olacağını doğruluyor.

Bu, oyuncuların mermi olmadan sıkışabilecekleri alanların cilalanması içerir. “Plot” zorluğunun geleceği söylenmiyor ancak “bazı ölçeklenebilir zorluk seviyeleri” olacak. Atkinson ayrıca oyunun orijinali kadar iyi veya hatta daha iyi olacağını vaat ediyor ve güncellenmiş görsel efektler oldukça iyi görünüyor. Geliştirme sürecindeki bir başka konu da orijinal versiyona dönüş yapacak bir anahtar olup olmayacağı.

The Thing: Remastered, bu yıl Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5, PC ve Nintendo Switch için piyasaya sürülecek.