Fortnite Benzin İstasyonları Nerede Bulunur?
Kilidini açmak için en son Fortnite görevi, battle royale modunu etiketlemekten ibarettir. Challenge basittir. Üç farklı Fortnite benzin istasyonunu sprey ile boyamanız istenir. İşte nerede bulacağınıza bir göz atın.

Fortnite Benzin İstasyonları

Fortnite Benzin İstasyonları

Kilidini açmak için en son Fortnite görevi, battle royale modunu etiketlemekten ibarettir. Bu yüzden, boya püskürtme yapmak için Savaş Otobüsüne binmeden önce favori spreyinizi kullanmanız gerekecek. Challenge basittir. Üç farklı Fortnite benzin istasyonunu sprey ile boyamanız istenir. Hepsini tek bir seferde yapma gibi özel bir talep de yok. Ama elbette üç Fortnite benzin istasyonunu nerede bulacağınızı bilmiyorsanız işler biraz zorlaşabilir.

Ödül, Tilted Teknique gibi yeni bir Fortnite skininin kilidini açmada yeterli olabilecek tam bir Battle Pass seviyesi olduğu için bu challenge kesinlikle yapılmaya değer. Yeni Fortnite görev sistemi hakkındaki diğer güzel şey, yenilerine erişmek için challenges'ı işaretlemeniz gerektiğidir. Bu yüzden, Fortnite'ın kayıp sprey kutuları challenge görevinin kilidini açmak istiyorsanız, önce bazı benzin istasyonlarını etiketlemeniz gerekir.

Her üç Fortnite benzin istasyonunu nerede bulacağınızla ilgili bir liste ve ayrıca tam olarak nereye gideceğinizi gösteren kullanışlı bir haritayı sizler için derledik. Bu benzin istasyonlarını haritadan bile görebilirsiniz, ancak hangi binalar olduklarını söylemek kolay değil. Bu yazıda hangileri olduğunu öğrenebilirsiniz.

Fortnite Benzin İstasyonları Konumu

Lucky Landing'in hemen kuzeyinde bir benzin istasyonu bulabilirsiniz. Bir sonraki Salty Springs kuzeydoğu köşesinde yer alır. Üçüncü ve son Fortnite benzin istasyonu, Pleasant Park'ın güneyinde, Tilted Town'a giden bir yolda görülebilir.

Tabii ki her benzin istasyonunu görmek kolay olmayabilir. Lucky Landing'in doğusundaki kamyon durağında bir tanesini bulabilirsiniz. Ayrıca Tilted Town ve Snobby Shores arasındaki alanda spor sahasının yakınında beşinci bir tane bulabilirsiniz.

Bu görevi tamamlayacağınız yeri tam olarak görmek için haritayı inceleyebilirsiniz.

Fortnite Benzin İstasyonu Konumları Haritası

Fortnite Benzin İstasyonu Konumları Haritası

Bunları nasıl etiketleyeceğinizden tam olarak emin değilseniz, herhangi bir yüzeye çıkın ve bu istasyonu işaretlemek için sprey ifadelerinden herhangi birini kullanın.


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Facebook Yorumları