Civilization 6 Epic Games Ücretsiz İndir

Civilization 6 Epic Games Ücretsiz İndir

Rockstar Games'in Grand Theft Auto 5 oyunu artık Epic Games Store'da ücretsiz olarak mevcut değil. Yerini başka bir oyuna devretti ve bu oyun Sid Meier's Civilization 6 oldu. Popüler sıra tabanlı strateji oyunu Epic Games Store'da 28 Mayıs saat 18'e kadar ücretsiz olarak sunulacak.

Ücretsiz oyunlar her hafta Epic Games platformunda sunuluyor. Geçen hafta, mağaza ve başlatıcısı için bir sürü sorun yaratan GTA 5'di. Ücretsiz dağıtılması olası oyunlar arasında Civilization 6 da vardı ve beklenen oyun sonunda sunuldu.

Civilization 6, Ekim 2016'da Mac ve Windows PC'de piyasaya sürüldü. 2017'de iOS, 2018'de Nintendo Switch ve 2019'da PlayStation 4 ve Xbox One'a geldi. Bu ayın başlarında, geliştirici Firaxis Games, temel oyuna sekiz yeni uygarlık katacak olan Civilization 6 için yeni bir sezon geçişi açıkladı. Mobil cihazlar dışındaki tüm platformlarda kullanılabilen geçişin ücreti 39,99 dolara mal olacak. Geçişin bir parçası olarak altı adet eklenti paketi bekleniyor. Maya ve Gran Kolombiya Paketi ve bir haberin açıklamasına göre “ilgili her medeniyetten liderler, binalar ve birimler, yeni bir Kıyamet oyun modu, yeni Şehir Devletleri, Kaynaklar ve Doğa Harikaları” olacak.

Epic Games, 2019 yılında mağazasında ücretsiz oyun vermeye başladı. Şu anda platform, “Mega Satış” adında oyunlarda dört haftalık bir satış gerçekleştiriyor. Bu sayede Epic Games Store kullanıcıları PC oyunlarında %75'e varan indirimlerden yararlanabiliyor.

Civilization 6 Nasıl Alınır?

Oldukça basit bir sisteme sahip olan Epic Games’e üye girişi yaptıktan sonra oyun koleksiyonunun bulunduğu sayfaya girip “Yükle” butonuna tıklıyoruz.

Sipariş ekranına geldikten sonra sağ altta bulunan “Siparişi Ver” butonuna tıkladıktan sonra oyun hesabımıza kalıcı olarak eklenmiş oluyor. Epic Games uygulamasını bilgisayarınızda halihazırda kuruluysa oyunu indirdikten sonra oynayabilirsiniz. Epic Games uygulaması kurulu değilse önce onu indirip kurmanız gerekiyor. Bu fırsatı kaçırmayın. Hepinize iyi eğlenceler.