Apex Legends Mobile Beta Testleri Bu Bahar Başlıyor

0 Yorum · 159 Görüntüleme

Apex Legends Mobile, oyunun konsol ve PC sürümlerinden ayrı olacağı için çapraz oynamayı desteklemeyecek.


Respawn, Apex Legends Mobile için ilk bölgesel beta testlerinin bu baharda başlayacağını duyurdu. Şimdilik, testler Hindistan ve Filipinler'e özel ancak Respawn diğer bölgelere de yayılmayı planlıyor.

Apex Legends oyun direktörü Chad Grenier, "Apex Legends Mobile, telefonda kullanılabilen en gelişmiş battle royale savaşıyla sonuçlanan akıcı kontroller ve özenli optimizasyonlarla dokunmatik ekranlar için özel olarak tasarlanmıştır" dedi. "Bu, Apex Legends'ın yeni bir sürümü, ancak orijinaline sadık kalıyor."

Apex Legends Mobile için bölgesel beta testlerinin ilki yalnızca Android için geçerli olacak. Test genişledikçe yeni bölgelerin yanına iOS desteği de eklenecek.

Yeni bir oyun olarak Apex Legends Mobile, Apex Legends'ın Xbox, PlayStation, PC ve Switch sürümleriyle çapraz oynamayı desteklemeyecektir. Ek olarak, Apex Legends Mobile kendi benzersiz savaş geçişlerine, koleksiyon kozmetiklerine ve açılabilir özelliklere sahip olacak.

Apex Legends Mobile piyasaya çıkana kadar, Apex Legends'ı hareket halindeyken gerçekten oynamanın tek yolu Switch kullanmaktır.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!