Apex Legends Sezon 2 İlk Yeni Challenges Açıklandı

Yorum · 1 Görüntüleme

Apex Legends'ın 2. Sezonu PS4, Xbox One ve PC'de başladı ve her hafta tamamlanması gereken yeni challenges getirdi. İşte yapmanız gerekenler.


Apex Legends Sezon 2, Hafta 1

Apex Legends Sezon 2, Hafta 1

Apex Legends'ın 2. Sezonu şimdi resmen PS4, Xbox One ve PC'de başladı ve Respawn'ın battle royale oyununda çok şey değişti. Oynanabilir yeni bir karakter var, bilim dehası Wattson, satın alınması gereken yeni bir Battle Pass var, bu da kilidini açmak için bir sürü yeni ödül anlamına geliyor.

Sezon 1'in Battle Pass'ından farklı olarak, Sezon 2'nin ki, daha çok Fortnite'ın Battle Pass'ı gibi çalışır ve sezon ilerledikçe düzenli bir challenges akışı sunar. Bu görevlerin tamamlanması, bu sezonun yeni skinlerinin, ifadelerinin, yükleme ekranlarının ve diğer kozmetik ödüllerinin kilidini açmanıza izin verecek olan Battle Pass'ınızın seviyesine yardımcı olacaktır.

Battle Pass'ın genel özü Fortnite'a benzese de, yeni Sezon 2 challenges biraz farklı çalışacak. Epic'in battle royale oyununda olduğu gibi, Apex Legends Battle Pass sahipleri de her hafta yedi yeni challenge görevine erişebilecekler. Bu görevlerden üçü, tamamladığınızda Battle Pass'ı bir tam seviye yükseltir. Bunun üzerine, her hafta yinelenen üç challenge ve her gün tamamlamak için üç rastgele challenge olacak.

Sezon 2'nin ilk haftalık challenge dizisi şimdi aktif ve hepsi oldukça açıklayıcı, bu yüzden onları biraz uğraşla tamamlayabilirsiniz. Tamamlandığında Battle Pass'ınızı seviyelendirecek üçlü; saldırı tüfekleriyle 7,500 hasar vermeni ve Bloodhound, Lifeline ya da Wraith kullanarak ilk üçte bitirmenizi ister. Ayrıca Relay'e inmenizle başlayan çok adımlı bir mücadele var. Aşağıda listenin tamamını görebilirsiniz.

Apex Legends Sezon 2, Hafta 1 Challenges

 - Relay bulunun (4'ün 1 aşaması) - +1 BP Level
 - Saldırı tüfeği ile 7,500 hasar verin - +1 BP Level
 - Bloodhound, Lifeline veya Wraith olarak ilk 3'te bitirin - +1 BP Level
 - 25 öldürme alın - 6,000 Stars
 - 5 bakım paketi yağmalayın - 6,000 Stars
 - 35 vuruş alın - 6,000 Stars
 - 200 rakipten daha fazla hayatta kalın - 6,000 Stars


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!