Battle Brothers’ın Eklenti Paketinin Çıkış Tarihi Açıklandı

0 Yorum · 324 Görüntüleme

Overhype Studios, Pers ve Arap kültüründen esinlenilen Battle Brothers’ın üçüncü ve en büyük genişleme paketi olan Blazing Deserts'in çıkış tarihini açıkladı.


Battle Brothers'ın Ocak ayında açıklanan üçüncü genişletme paketi Blazing Deserts çıkış tarihini aldı. Eklenti 13 Ağustos 2020'de Steam ve GOG.com'da yayınlanacak. DLC çöl bölgelerini, Fars ve Arabistan'dan ilham alan ekipmanları (ilkel ateşli silahlar dahil) ve oyuna yeni rakipler tanıtacak. Geliştiriciler bunun şimdiye kadarki en büyük ve en iddialı Battle Brothers eklenti paketi olacağını garanti ediyor.

DLC, diğerlerinin yanı sıra, arena dövüşleri, oyunun geç aşamasında yeni bir kriz, yeni sözleşmeler ve etkinlikler ve her biri oyun üzerinde farklı etkiye sahip olan üç yeni başlangıç varyantını tanıtacak. Blazing Deserts ile getirilen değişikliklerin tam listesi oyunun resmi web sitesinde bulunabilir.

Battle Brothers 24 Mart 2017'de PC'de yayınlandı. Sıra tabanlı strateji ve RPG unsurlarını birleştiren Overhype'ın bağımsız oyunu daha önce iki genişleme paketi almıştı. Bunlar Beasts Exploration ve Warriors of the North idi.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!