Crackdown 3 Teknik Testi Multiplayer Denemenize İzin Verecek

Crackdown 3 Teknik Testi Multiplayer Denemenize İzin Verecek

Crackdown 3 Teknik Testi Multiplayer

Crackdown 3 Teknik Testi Multiplayer

Crackdown 3 nihayet geliyor, ama Teknik Test‘te yer alarak Wrecking Zone çok oyunculu oyununu biraz erken deneyebilirsiniz. 7 Şubat Perşembe başlayacak.

Duyuruya göre, test Xbox Insiders’a özel olacak. Oyuncular, rakip ajanları devirmeyi ve puanlarını almak için rozetlerini çalmayı içeren Agent Hunter oyun modunu deneyecekler. Blackout Zone haritası bu test için kullanılan harita olacaktır. Programdaysanız, yüklemeye başlayabilirsiniz. Hafta sonu boyunca yapılacak diğer testler Xbox Insider hub’un yanı sıra Discord ve oyunun Facebook, Twitter‘ında duyurulacak.

Xbox Insider’da değilseniz, üyelik ücretsizdir. Böylece istediğiniz zaman katılabilirsiniz. Sadece Xbox Insider Hub’u Xbox One’ınızdaki vitrinden indirmeniz ve daha sonra Insider Content bölümüne gidip “Wrecking Zone: Technical Test” indirmeniz gerekir. Bu, teste erişmenizi sağlayacak ve Microsoft kullanıcıları geri bildirimde bulunmaya teşvik edecektir.

Şirket, Wrecking Zone multiplayer’ın, modu bu şekilde ilerletme nedeninin bir parçası olan Azure Cloud hizmetini kullandığını söylüyor.