Cyberpunk 2077'de Multiplayer Mod Olacak

Yorum · 36 Görüntüleme

CD Projekt Red nihayet, multiplayer RPG'nin çalışmalarında olduğunu duyurdu.


Cyberpunk 2077 Multiplayer

Cyberpunk 2077 Multiplayer

CD Projekt Red en sonunda Cyberpunk 2077'de çok oyunculu oynama fikrine sıcak bakmaya başladı. 2014 yılına kadar stüdyo, oyunun "kesinlikle çok oyunculu bir nişancı olmadığını" söylemişti. Şimdi yapımcı Richard Borzymowski, Gamescom'da GameSpot'a yapılan röportajda, CD Projekt Red'in "çok oyunculu modları araştırdığını" söyledi.

Şirketin resmi Twitter hesabından çıkan bir tweet, çok oyuncunun Cyberpunk 2077'nin çalışmalarında olduğunu duyurdu. Tweet'te, "Şimdilik plan, Nisan ayında Cyberpunk 2077'yi sunmak, sonra DLC'leri (ücretsiz!) Ve tek oyunculu içeriği takip etmek ve bittikten sonra sizi çok oyunculu bir aksiyona davet etmek." yazıyor.

Bu erken aşamada, çok oyuncunun neye yol açacağına dair bir gösterge yok, bu yüzden CD Projekt Red'in onu açık dünya RPG'sine nasıl dahil ettiğini görmek ilginç olacak. Bu aynı zamanda stüdyonun ilk kez Gwent: The Witcher Card Game dışında bir çok oyunculu oyun geliştirdiğini de gösteriyor. Ama Cyberpunk 2077 tamamen farklı bir şey olacak gibi görünüyor.

Cyberpunk 2077, 16 Nisan 2020'de PlayStation 4, Xbox One ve PC için yayınlanacak.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!