Dying Light için masa oyunu Kickstarter kampanyasının yakında başlaması için bir fragman aldı

Dying Light için masa oyunu Kickstarter kampanyasının yakında başlaması için bir fragman aldı


Dying Light dünya çapında bir marka haline geldi ve endüstrinin tarihindeki en çok satan zombi oyun serilerinden biri haline geldi. İki başarılı oyunun ardından, son zamanlarda franchise’ın bir başka oyununun duyuruldu.

İlk Dying Light çılgınca 30 milyon kopya sattı ve 2022 yılında piyasaya sürülen Dying Light 2, daha 5 milyondan fazla kişiyi cezbetti. Techland markası bu başarıyı aşabilir mi? Tabii ki evet, ancak son proje, muhtemelen beklediğiniz şey değil. Polonyalılar, Glass Cannon Unplugged ile birlikte, özellikle Apex Legends: The Board Game gibi yazarlarla nihayet bize birkaç ay önce tanıtılan proje için ilk fragmanı gösterdi.

Dying Light: The Board Game resmi olarak piyasaya sürüldü ve yazarların dijital deneyimi masa oyunları dünyasına aktarmak istedikleri anlaşılıyor. 27 Şubat’ta Kickstarter’da oyunun finansal destek ve tanıtımı için bir kitle fonlama kampanyası başlatılacak ve gerçekten de beklenen bir şey var. Dying Light masa oyunu bize benzersiz bir parkur sistemi, zombilerden kurtulmanın etkili yolları ve diğer birçok keyifli etkinlik sunuyor.