En Çok Satan Oyunlar - 2019 Eylül 1. Hafta

Yorum · 40 Görüntüleme

Astral Chain, Control, Man of Medan ve Wreckfest zirvede olmak için uğraş verdiler. Peki nasıl sonuçlandı? Haftanın en çok satanlarına bir göz atalım.


En Çok Satan Oyunlar

En Çok Satan Oyunlar

Astral Chain, bu hafta fiziksel en çok satanlar arasında 1. sırada yer alarak yapılan sıkı bir savaşta diğer üç yeni oyunla olan rekabeti kazanmıştır.

Japon geliştiricinin en son yüksek çizelge oyunu Metal Gear Rising: Revengeance'tı. Metal Gear serisinin karakter aksiyonu 2013 yılında 2. sıradaydı. Astral Chain, en başarılı lansmanlarından birini gerçekleştirdi. Ayrıca, bu yıl 1 numaraya ulaşan altıncı Nintendo Switch oyunu oldu.

Bugbear Interactive tarafından geliştirilen yarış oyunu Wreckfest, listede 2. sırada yer aldı. Supermassive Games'in son anlatıya dayalı dehşeti, The Dark Pictures: Man of Medan, 3. sıradaydı. Son olarak yeni giriş yapan diğer oyunlardan Remedy'nin Control'ü Man of Medan'dan sonra 4. sırada yer aldı.

Geçen hafta 1. sırada olan Mario Kart 8 Deluxe bu haftaki dört yeni oyunun ardından 5. sıraya düştü. Bir diğer yeni giriş yapan Collection of Mana ise 22. sırada yer aldı. Haftanın en büyük yükselişi Marvel's Spider-Man oldu. Listeye 8. sırada geri döndü.

En Çok Satan Oyunlar Listesi

01. Astral Chain
02. Wreckfest
03. The Dark Pictures: Man of Medan
04. Control
05. Mario Kart 8 Deluxe
06. Crash Team Racing Nitro-Fuelled
07. Super Mario Maker 2
08. Marvel's Spider Man
09. Grand Theft Auto V
10. Tom Clancy's The Division 2


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!