En İyi Araba Oyunları

Yorum · 17 Görüntüleme

Arabaların herkes için bir çekiciliği vardır. İş böyle olunca bu durum oyunlara da yansır. Bir çok bilgisayar ve konsol oyunu olarak araba oyunları mevcuttur. Öyle ki cebimizdeki telefonlara kadar girmiştir. Bizler de Android için çıkan en iyi araba oyunlarını sizler için derledik.


En İyi Araba Oyunları

En İyi Araba Oyunları

Markette çok fazla araba oyunu bulunmakta. Neredeyse her yıl yenisi çıkıyor. Çok popüler olan oyunların seri şeklinde devam oyunları geliyor. Günlük hayatımızda birçok kişi hız tutkusunu sever. Arabayı kendi zevkine göre tasarlamayı, modifiye etmeyi hatta mekaniği ile uğraşmayı severiz. Tüm bu tutkular haliyle video oyunlarına yansır. Bu yüzden araba oyunları en çok popüler olan oyunlar arasındadır. Gerçek hayatımızda yaşadığımız bu ilgiyi video oyunları ile devam ettiriyoruz. Teknoloji ile her platforma gelen araba oyunları artık cebimizde. Adnroid'de olan en iyi araba oyunları hangileridir; buna karar vermeye çalıştık. Android için en iyi araba oyunları listemize göz atabilirsiniz. İyi eğlenceler. 

1. Asphalt Xtreme

1. Asphalt Xtreme

Video oyunu, ralli arabaları, canavar kamyonları ve çok sayıda karlı parça ve kir içeren bir çizgiye sahiptir. Görsel arayüz, açısal kamera görüntüsü ve aracın taşıt tasarımı, MotorStorm video oyun serisi ile güçlü bir görsel benzerlik taşır.

Asphalt Xtreme İndir

2. Araba Mekaniği: Simulator 2017

2. Araba Mekaniği: Simulator 2017

Bu araba oyununda tam anlamıyla araba tamircisi rolündesiniz. Arabanın sorunlarını tespit edip onları tamir etmekle görevlisiniz. Araba mekaniği yeteneklerinizi konuşturup araba parçalarını değiştirip, tamir edip, arabaları test edip para kazanacaksınız. 

Araba Mekaniği: Simulator 2017 İndir

3. CarX Drift Racing

3. CarX Drift Racing

CarX Drift Racing oyunu için en iyi ve en popüler drift oyunu diyebiliriz. Size gerçek drift keyfi yaşatabilir. Spor arabalarını kullanırken kolaylık ve içgüdüsel bir hissiyat yaşatır. Ama yine de oyunun biraz daha geliştirilmeye ihtiyacı var gibi. 

CarX Drift Racing İndir

4. CSR Racing 2

4. CSR Racing 2

CSR Racing 2, Boss Alien ve NaturalMotion Games tarafından ücretsiz olarak oynamak için drag yarış oyundur. Bir mürettebat oluşturmak için arkadaşlarınızla takım halinde olun, sürüşlerinizi azami hız için ayarlayın ve global ekip etkinliklerinde rekabete hakim olun. CSR2 tamamen yenidir.

CSR Racing 2 İndir

5. Hill Climb Racing 2

5. Hill Climb Racing 2

Oyunun amacı, yarış aşamaları boyunca sürüş yaparken madalyon toplamaktır. Sürüş, elektrikli araçlar için gaz veya pili tüketir; bu oyuncular, yol boyunca gaz kutuları veya piller alarak yenileyebilirler. 2D grafikleriyle tamamen oynayanları eğlendirmek için yapılmış bir oyun izlenimi yansıtmaktadır. 

Hill Climb Racing 2 İndir

6. Need for Speed: No Limits

6. Need for Speed: No Limits

Need for Speed: No Limits; sokak yarışı, araç özelleştirme ve polisten kaçmaya odaklıdır. Oyuncular; Campaign races, Car Series races ve Rival Races kategorilerinde yarışmalıdırlar. Ayrıca, oyuncular zaman sınırlı özel etkinliklere katılabilir ve etkinlikte kullanılacak olan özel bir arabaya sahip olabilirler. 

Need for Speed: No Limits İndir

7. Real Racing 3

7. Real Racing 3

Oyuncular oyunu oynamaya başladıklarında, öğretici bir araba olarak bir Nissan GT-R R35 ödünç alırlar. Daha sonra başlangıç arabası olarak bir Nissan Silvia S15 veya bir Ford Focus RS satın alırlar. Oyun; Audi, Porsche, Lamborghini, Bugatti, Ford, Ferrari, McLaren ve Koenigsegg gibi 33 araba üreticini, 18 gerçek dünya yarış pisti, 22 araba sistemi ve 195 resmi lisanslı otomobil içermektedir. Belki de piyasadaki en gerçekçi yarış oyunudur. 

Real Racing 3 İndir


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!