Epic Games Store'da Gelecek Hafta Ücretsiz Olacak Oyunlar Açıklandı

0 Yorum · 780 Görüntüleme

Epic Games, gelecek hafta Store üzerinden ücretsiz olarak sunacağı oyunları açıkladı.


Epic Games Store, her hafta düzenli olarka ücretsiz PC oyunları vermektedir. Bu kampanya 2018'in sonlarında başlatıldı ve bu 2020'nin sonuna kadar devam edecek. Her Perşembe bir, iki veya bazen üç oyun tamamen ücretsiz olarak sunulacak. Bu ücretsiz oyunlara sahip olmak için, ücretsiz bir Epic hesabına kaydolmanız ve Epic'in kısa bir süre önce kullanıcıların hesap güvenliklerini arttırmalarına yardımcı olmak için bir gereklilik olarak eklediği iki faktörlü kimlik doğrulamayı etkinleştirmeniz yeterli. Oyunlarınızı kütüphanenize ekledikten ve hak talebinde bulundan sonra, dijital kütüphanenizde sonsuza kadar saklayabilirsiniz.

Epic Games Store'ın şu andan itibaren 20 Ağustos tarihine kadar The: Alto Collection ve Remnant: From the Ashes'a ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. The Alto Collection Collection, Alto's Adventure ve Alto's Odyssey'i içeren konsollar ve PC için bir piyasaya sürülen bir versiyondur. Remnant: From the Ashes, kıyamet sonrası bir dünyada geçen üçüncü şahıs aksiyon RPG oyunudur. Diğer iki oyuncuyla birlikte oynanan Remnant: From the Ashes, sağlam bir savaş sistemine, zorlu düşman mücadelelerine ve zorlukları taze tutan dinamik bir oyun dünyasına sahiptir.

Epic Games'te Önümüzdeki Haftanın Ücretsiz Oyunları

Epic Games Store, bir hafta önceden ücretsiz olarak sunacağı oyunları açıkladı. 20 Ağustos'tan itibaren iki oyun daha ücretsiz olarak sunulacak: Gungeon ve God's Trigger. Dodge Roll tarafından geliştirilen ve 2016 yılında piyasaya sürülen Enter the Gungeon, daha önce geçen yaz Epic Games'te yayınlanmıştı. Canavarlarla ve ganimetlerle dolu zorlu, rastgele zindanlarda gezinmenizi sağlayan bir macera oyunu. God's Trigger ise ultra şiddetli bir zamanda geçen hızlı tempolu bir nişancı oyunudur.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!