Epic Games Store'da Moonlighter Oyununu Ücretsiz İndirin

0 Yorum · 79 Görüntüleme

Epic Games Store ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam ediyor. İlk zamanlarına göre şimdi daha fazla ücretsiz oyun vermekte. Sıradaki oyun; Moonlighter.


Moonlighter Ücretsiz

Moonlighter Ücretsiz

Son sekiz ay boyunca, Epic Games Store iş dünyasında. Bu süreçte PC oyun perakendecisi, kullanıcılarına ücretsiz oyun teklifini yavaş yavaş artırdı. İlk başlarda her iki haftada bir oyun dağıtıyordu ve ardından bunu haftalık yapmaya başladı. Şimdi Epic, haftada iki ücretsiz oyun dağıtmaya başladı gibi görünüyor. Şu andan itibaren 2 Ağustos tarihine kadar, Epic Store'da Moonlighter ve This War of Mine'nı ücretsiz olarak alabilirsiniz. Daha sonra 2 Ağustos'ta, parite bir başka ücretsiz oyun ikilisi ile değiştirilecektir: Alan Wake ve For Honor.

Bir hatırlatma olarak, Epic'in ücretsiz oyunlarından herhangi birini aldığınızda, sonsuza kadar sizindir. Onları almak için, henüz sahip değilseniz, önce ücretsiz bir Epic hesabı oluşturmanız gerekir.

Eğer rogue-lite unsurları ile aksiyon RPG'leri seviyorsanız Moonlighter hoşunuza gidecek çok farklı bir oyun. Öncelikle, mağazalarınızı Rynoka Village'de yönetir, envanteri kontrol eder, fiyatları belirler, yardımcıları işe alır ve mağazayı yükseltirsiniz. Ayrıca, oyunun zindan bölümüne yardımcı olacak eşyalar üretmek için demirci veya iksir yapımcısı gibi şeyler ekleyerek kentin diğer yönlerini de yükseltebilirsiniz. Karakteriniz, başka dünyalara açılan kapılarla çeşitli dünyalara erişebilir, burada düşman ordularıyla savaşırlar ve karlı yağma, kaynaklar ve daha fazlasını toplarlar. Oyunda ilerledikçe, yeni zırh ve silahlar üretebilir ve hatta mevcut ekipmanları büyüleyebilirsiniz.

Oyunu aşağıdaki bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz.

Moonlighter İndir


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!