Epic Games Store'da Overcooked Oyununu Ücretsiz İndirin

Yorum · 98 Görüntüleme

Bu hafta Epic'ten yeni bir ücretsiz oyun var. Fantastik ve de stresli bir oyun: Overcooked, eleştirel olarak beğenilen co-op aşçılık oyunu.


Overcooked Ücretsiz

Overcooked Ücretsiz

Başka bir ücretsiz PC oyunu da bu hafta Epic Games Store'dan sağlandı ve geçen haftanın ücretsiz oyunu, Last Day of June'nun yerine geçti. Söz konusu oyun Overcooked. Şimdi 11 Temmuz’a kadar Overcooked’a sahip olmak tamamen ücretsiz. Yapmanız gereken tek şey ücretsiz bir Epic hesabı oluşturmak (eğer henüz bir hesabınız yoksa) ve kütüphanenize eklemek.

Overcooked'un önceliği oldukça basittir: Siz ve üç arkadaşınız, bir mutfakta birlikte çalışan şeflerin kontrolünü ele geçirir ve oyun tarafından size verilen tarifleri pişirirsiniz. Sevimli ve rahatlatıcı gibi görünüyor olabilir. Şimdi bir de mutfakta bir kaç yangın, değişken aşamaları, bir siparişi yetiştirememek üzere olduğunuzu belirten bir bipleme zamanlayıcısı ve biriken kirli bulaşıkları düşünün. Overcooked'un engellerinin üstesinden gelmek, sürekli iletişim ve görevlerin stratejik temsilini gerektirir ve ekibinizin seviyeyi ne kadar verimli bir şekilde tamamladığına bağlı olarak üç yıldızlı bir sisteme girersiniz. İlerlemek için en az bir yıldıza ihtiyacınız var.

Overcooked hakkında bilinmesi gereken en önemli şey şudur: Hem çok iyi hem de son derece sinir bozucu. Bu yüzden birlikte oynayacak doğru insanları bulun. Kavga etmek istemezsiniz. Ne yazık ki, Overcooked çevrimiçi çok oyunculu değil, ancak isterseniz solo olarak da oynayabilirsiniz. Her nasıl olursa olsun Overcooked önümüzdeki hafta için ücretsiz ve kesinlikle denemeye değer.

Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak oyunu indirebilirsiniz.

Overcooked İndir

Overcooked

Overcooked
Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!