Erkeklerin Karşı Koyamayacağı 17 Şey

Erkeklerin Karşı Koyamayacağı 17 Şey

Kadınların Numaraları

Herhangi bir kadının kolayca yararlanabileceği ve erkeklerin karşı koyamayacakları bazı numaraları sizler için derledik. 

Bir Kadın Hafifçe Dudağını Isırdığı Zaman

Bir Kadın Hafifçe Dudağını Isırdığı Zaman

Çocuklar, heyecanlı ya da korktuklarında benzer bir hareket gösterirler dudaklarını ısırırlar ve bu onların tüm imajını daha dokunaklı yapar. Kadınlar da aynı şeyi yaptığı zaman bir erkek kadına karşı sempati duyacaktır ve aynı zamanda dudaklarınız onun dikkatini çekecektir. 

Pürüzsüz Cilt

 Pürüzsüz Cilt

Pürüzsüz bir cildi olan bir kadından daha seksi bir şey yoktur. Romalılar ve Mısırlılar gibi eski medeniyetlerin zamanlarında kadınların vücut kıllarını yok etmeye başlamaları akılsız değildi. 

Sıkı Bir Saç Stili

Sıkı Bir Saç Stili

Her şeyden önce böyle bir saç şekli, tüm imajınızı daha işlek bir hale getirir ve aynı zamanda çekici olur. Ayrıca normal durumda boynunuz ve kulaklarınız saçlarınızla kapalıdır. 

Alışılmadık Bir Görünüm

Alışılmadık Bir Görünüm

Bir erkek öne çıkmış bir kadın görürse, onu daha iyi tanımak için bir arzu hisseder. Yaratıcı insanlar herkesi cezbetmektedir, öyle değil mi? Dövmeler veya mavi saçlar konuşmaya başlamak için harika bir neden olabilir.

Bir Kadın Bir Erkeğin Gömleğini Giydiğinde

Bir Kadın Bir Erkeğin Gömleğini Giydiğinde

Elbiselerini giyerek, bir şekilde “Gömleğinin vücuduma yaklaşmasını istiyorum” dersiniz. Erkekler de sadece meselenin gömlek olmadığını onları da istediğinizi anlar. 

Omuz Üstü Bakışı

Omuz Üstü Bakışı

Bakışlarınız omuz üzerinde esrarengiz bir görünüm oluşturur, adeta kendi özel büyüsüne sahiptir. Geçen yüzyıldan gelen reklam posterlerinin böyle olmasının bir nedeni vardır. Bize tam olarak bu şekilde bakan güzelliği sunuyor. 

Özgüven

Özgüven

Muhteşem olduğunu bilen bir kadın içeriye girdiğinde, o etraftaki tüm erkeklerin dikkatini çeker. Ama kendine güvenin aşırı olmaması önemlidir. Çünkü daha itici bir şey de yoktur. Her şeyi kararında yapmak lazım. 

Çıplak Omuz Stilleri

Çıplak Omuz Stilleri

Gerçek şu ki, yuvarlak, eğimli omuzlar erkeklerdeki sarılma ve koruma içgüdüsünü artırır. Çıplak omuzları barındıran bir stil, bir kadının görünümüne incelik ve cinsellik katar.

Topuklu Güzel Bir Yürüyüş

Topuklu Güzel Bir Yürüyüş

Bazı kadınlar topukludan hoşlanmazlar ve bazıları ise olmadan bir gününü hayal bile edemezler. Fakat bir kadın yüksek topuklu ayakkabı giymeye karar verirse, yürüyüşünün yumuşak ve güzel olacağından emin olmalıdır. Aksi takdirde, erkeğin sihirleri tamamen mahvedebilir. 

Seksi Bir Ses

Seksi Bir Ses

Erkekler Marilyn Monroe gibi nefes kesici bir sesle büyüleniyorlar. O dönemdekiler, erkekleri Viagra gibi etkilediğini söylerler. 

Dolgun Dudaklar

Dolgun Dudaklar

Hafif dolgun, parlak dudaklar, bir kadının çekiciliğinin en iyi bilinen işaretlerinden biridir. Ancak unutmayın ki muhtemelen dudaklarınızı kasıtlı olarak bir ödül gibi sunmamanız daha iyidir. Bu jest görünümünüzü bozabilir. 

Zarafet

Zarafet

Zarafet, mükemmel bir denge gerektirir. Bir kadının cinselliğini göstermemeli ancak gizlememeli de. Zarafet, bir kadının davranış biçiminden aksesuar seçimine kadar tüm imajıyla ilgilidir. 

Spor Tayt Çoraplar

 Spor Tayt Çoraplar

Tayt çoraplar bir kadının siluetine dikkat çeker. Bir mağazada değil ama bir spor salonunda veya dışarıda daha doğal görünürler. Bu da bayanlar için egzersiz yapmanın ek bir nedenidir. 

Çiller

Çiller

Çok kadınsı görünürler. Çocukluğun akla gelmesine neden olur ve bir çok kadına yakışır. Ancak maalesef kızlar, çilleri bir dezavantaj olarak kabul ederek, sık sık onlardan kurtulmaya çalışırlar. 

Doğal Makyaj

Doğal Makyaj

İnsanlığın daha güçlü bir kısmı çok fazla fondöten ve kırmızılıktan hoşlanmaz, doğal güzellikleri severler. Bazen fondöten ve rimelden kaçınmakta fayda var. 

Gözlük

Gözlük

Gözlükler imajınıza biraz sertlik ve erişilemezlik kazandırır. Bu da erkekleri bir mıknatıs gibi çekebilir. Ayrıca, bu aksesuarınızla elerinizle oynayarak flört edebilirsiniz. Ve gözlüğün üstünden bir bakış… 

Samimi Kahkahalar ve Gülümsemeler

Samimi Kahkahalar ve Gülümsemeler

Çoğu kız, geniş bir gülümsemenin imajını bozabileceğinden korkarlar. Gerçekte öyle değil: Bütün erkekler duygularını özgürce ve açıkça ifade eden kadınlara taparlar.