Fortnite Kamu Hizmeti Tabelaları Nerede Bulunur?

Yorum · 1 Görüntüleme

Fortnite: Battle Royale'ın Hafta 10 challenges görevleri şimdi aktif ve bunlardan biri adanın çevresindeki kamu hizmeti duyuru tabelalarını ziyaret etmenizi istiyor. İşte bulundukları yerler.


Fortnite Kamu Hizmeti Tabelaları

Fortnite Kamu Hizmeti Tabelaları

Fortnite'ın Hafta 10 challenges görevleri şimdi PS4, Xbox One, PC, Switch ve mobil cihazlarda yayında, bu da Sezon 9'un sonuna yaklaştığımız anlamına geliyor. Bu haftanın challenges görevlerinin çoğu oldukça açıklayıcıdır ve çok fazla sorun teşkil etmez. Ancak tamamlanması için bir miktar hazırlık çalışması gerektirecektir. Sizden Neo Tilted, Pressure Plant veya Mega Mall'daki kamu hizmeti duyuru tabelalarını ziyaret etmenizi ister. Bunların nerede olduklarından emin değilseniz, kamu hizmeti duyuru tabelalarının nerelerde olduğunu haritada işaretledik. İşte yapmanız gerekenler.

Fortnite Kamu Hizmeti Tabelaları Konumu

Challenge'ın belirttiği gibi, kamu hizmeti duyuru tabelaları harita etrafında üç farklı yerde bulunabilir: Neo Tilted, Pressure Plant ve Mega Mall. Her alan, propaganda posterlerine benzeyen tabelaların birçoğuna ev sahipliği yapmaktadır, ancak challenge'ı tamamlamak için sadece beşe tanesini ziyaret etmeniz yeterlidir.

Challenge Nasıl Tamamlanır?

Nereye bakacağınızı öğrendikten sonra, bu challenge'ın üstesinden gelmek, doğru yere doğru ilerlemeniz ile ilgili olacaktır. Birine yaklaştığınızda, ilerleme kaydettiğinizi bildiren bir bildirim açılacaktır, bu yüzden işlemi yeterince kolay bir şekilde bitirebilirsiniz. Tabelaların hangilerini ziyaret edilebileceğizi belirten kesin bir tanım yoktur. Bu yüzden eğer istersen aynı bölgedeki beşini de ziyaret edebilirsiniz.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!