Fortnite Güncelleme İle Eşleşme Algoritmasını Değiştiriyor! Botlar Geliyor!

Yorum · 29 Görüntüleme

Fortnite Oyuncularını Kaybetmemek İçin Yeni Düzenlemeler Getiriyor!


Fortniye Güncelleme İle Eşleşme Algoritmasını Değiştiriyor! Botlar Geliyor!

Fortnite'ın yüksek rekabetli ortamında, yeni gelen oyuncular genellikle daha profesyonel oyuncular tarafından indiriliyordu ve bu da yenilerin oyunu daha uzun süre oynamasını zorlaştırıyordu. Birçok oyuncunun bu nedenle Fortnite oynamayı bırakmış olması çok muhtemel, çünkü sürekli bir eşleşme kuyruğunda beklemek, bir adaya düşmek ve birkaç dakika içinde vurulmak bir noktadan sonra sinir bozucu hale geliyor olmalı. Şu sıralar Fortnite'ın geliştiricisi olan Epic Games bu konuda bir şeyler yapmayı planlıyor.

Artık Fortnite da PUBG Mobile'a benzer şekilde oyunlarınıza bot ekleyecek, böylece yeni oyuncular anında ölmeyecek. Daha da önemlisi,  Fortnite eşleşme algoritmasını da düzenleyecek ve böylece sadece sizin beceri seviyenize uyan oyuncular sizinle eşleşecek.

Yapılan açıklamada ''Battle royale oyunumuz çıktığından beri, core modlarımız için eşleştirme stratejisi çoğunlukla değişmeden kaldı. Ancak geçtiğimiz iki yıl boyunca, oyuncu becerilerinin çeşitliliği oldukça arttı ”denildi. Bu yeni eşleştirme sisteminin nasıl olduğu henüz belli olmasa da, Epic Games “Benzer beceriye sahip oyuncularla eşleşmenin daha muhtemel olacak ve oyuncu geliştikçe eşleştiği oyuncuların da kademeli olarak gelişecek” dedi. 

Yeni eşleşme süreci küresel olarak yayınlanacak olan v10.40 güncellemesi ile beraber gelecek. Oyuna eklenen botlar aynı zamanda bu yeni eşleştirme işlemiyle birlikte devreye girecek, bu da yetenek seviyeniz arttıkça daha az sayıda botla karşılaşacağınız anlamına geliyor.

Fortniye Güncelleme İle Eşleşme Algoritmasını Değiştiriyor! Botlar Geliyor!
Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!