George Miller, Tom Hardy ve Charlize Theron arasındaki antipatiyi “Fury Road” için kullandı.

George Miller, Tom Hardy ve Charlize Theron arasındaki antipatiyi “Fury Road” için kullandı.

Yılın en çok beklenen filmlerinden biri olan “Furyosa”, “Çılgın Max”ın yan ürünü, birkaç gün içinde prömiyerini yapacak. Film, 2024 yılının en yüksek ses getiren prömiyerlerinden biri olması bekleniyor. Başrollerde Anya Taylor-Joy ve Chris Hemsworth yer alırken, önceki bölümün oyuncularından en büyük farkları – kamera arkasındaki kimya.

Bilindiği gibi Charlize Theron ve Tom Hardy, “Çılgın Max: Öfkeli Yollar” filminin setinde gergin ilişkilere sahipti ve birbirlerini pek sevemezlerdi. Bu, çekim ekibi için bir sorun olmasına rağmen George Miller, bu durumun, kendi karakterlerini daha iyi oynamaları için harika bir fırsat olduğunu düşünüyor.

Ben bir iyimserim, bu yüzden onların davranışlarını karakterlerinin bir yansıması olarak görüyordum, burada hayatta kalmalarını garanti etmek için işbirliği yapmayı öğrenmeleri gereken yerde. Bu tür davranışlara haklı bir neden yok ve düşünüyorum ki bu işte sıklıkla, mükemmel performans başka aksilikleri mazur göstermek için kullanılan durumlarla karşılaşıyoruz, ki bunlardan kaçınılabiliyordu.

Anlaşmazlıklara rağmen, oyuncular arasındaki düşmanca kimya filmde mükemmel bir şekilde çalıştı, çünkü Furyosa ve Max karakterleri hikaye boyunca çeşitli konulardan dolayı sürekli olarak çatıştılar.

Neyse ki, çekimler sırasında oyuncular arasındaki ilişkiler düzeldi ve yıllar geçtikçe bu tür bir film çekmenin gergin bir atmosfer yarattığını anladılar, bundan dolayı derin bir pişmanlık duyuyorlar.