Google Haritalar Mobil ve Masaüstü Uygulamalarına Yılan Oyunu Ekledi

0 Yorum · 42 Görüntüleme

Google, 1 Nisan'da insanlara şaka yapmaktan asla vazgeçmedi. Teknoloji devi bu yıl da farklı bir şeyler yaptı. Klasik Snake (Yılan) oyununun eğlenceli bir versiyonunu Google Haritalar’a ekledi.


Google Haritalar Mobil ve Masaüstü Yılan Oyunu

Google Haritalar Mobil ve Masaüstü Yılan Oyunu

Google, 1 Nisan'da insanlara şaka yapmaktan asla vazgeçmedi. Teknoloji devi bu yıl da farklı bir şeyler yaptı. Klasik Snake oyununun eğlenceli bir versiyonunu Google Haritalar’a ekledi.

Oyun, bugün dünya çapında hem iOS hem de Android uygulamalarına yayılıyor ve haftanın geri kalanında oynanmaya hazır olacak. Akıllı telefonunuzda Google Haritalar'ı kullanmayan birkaç kişiden biriyseniz, masaüstünde oynayabileceğiniz bağımsız bir site de vardır. Oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

Google Haritalar Yılan Oyunu

Google Haritalar Yılan Oyunu

Oyunu oynamak için ya Google’ın Snake sitesine gidin ya da akıllı telefonunuzdaki Google Haritalar uygulamasının ayarlar bölmesinden ‘Play Snake’ seçeneğini arayın.

Yalnız bu oyunda yılan yerine, seçtiğiniz yerde dolaşan bir trene binmek zorundasınız. Kahire, Tokyo, Sidney, San Francisco, Londra, São Paulo veya tüm dünya arasından seçim yapabilirsiniz.

Google Haritalar Yılan Oyunu Ayarlar

Google Haritalar Yılan Oyunu Ayarlar

Oyunun amacı, kendinize veya haritanın kenarına çarpmadan treninize mümkün olduğunca çok sayıda yolcu almaktır.

Google Haritalar Yılan

Google Haritalar Yılan

Klavyenizdeki ok tuşlarını kullanarak trenin hareketini kontrol edebilirsiniz ve aldığınız her yolcu treni daha uzun yapar, bu da trenin ekran etrafında hareket etmesini zorlaştırır.

Ekstra puan için, her şehirdeki ünlü yerlerden birini seçebilirsiniz (Sydney Opera Binası, Londra Köprüsü veya Golden Gate Köprüsü gibi).

Orijinal Yılan oyununun aksine, tren oldukça hızlı hareket etmeye başlar, bu nedenle hareketlerini kontrol etmekte oldukça becerikli olmanız gerekir.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!