Havalimanı Yönetmenizi Sağlayan Oyun Ücretsiz Hale Geldi

0 Yorum · 80 Görüntüleme

Indiegala, bu haftada boş geçmeyerek güzel bir oyunu daha ücretsiz hale getirdi.


 Ücretsiz oyun furyasında çevrimiçi oyun platformlarının tam anlamıyla yarıştığı dönemdeyiz. Bu seferde son zamanlarda neredeyse her hafta ücretsiz oyun sunarak oyunseverleri mutlu etmeye çalışan Indiegala, bu seferde güzel bir oyunu ücretsiz hale getirdi. 

 Son dönemlerde ücretsiz oyun anlamında önemli işler yapan Indiegala, her hafta güzel bir oyunu ücretsiz olarak sunmaya özen gösteriyor. Bu haberimizde Indiegala'nın sunmuş olduğu Bu hafta Indiegala'nın sunmuş olduğu Airport Madness: World Edition ismindeki bir havayolu şirketinin kontrolünü ele alacağımız eğlenceli bir oyun.  ismindeki bir havayolu şirketinin kontrolünü ele alacağımız eğlenceli oyunu tanıtacağız ve nasıl indirebiliriz buna değineceğiz. 

 Steam fiyatı 18 TL olan Airport Madness: World Edition ismindeki oyunda bir havayolu şirketini yöneteceğiz. oyundaki görevimiz hava trafiğini kontrol etmek olacak. Havalimanımıza iniş veya kalkış yapacak olan uçakların güvenli bir şekilde iniş ve kalkışlarını yöneteceğiz. Oyunda yer alan 12 havalimanından birini seçerek oyuna başlayabiliyoruz. Şimdi oyunu nasıl ücretsiz edinebiliriz buna bakalım. aşağıdaki adımları takip ederek oyuna erişebilirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler dileriz. 

Airport Madness: World Edition oyunu ücretsiz nasıl indirilir?

1- Öncelikle Indiegala hesabınıza giriş yapın. Eğer hesabınız yoksa buradan kendinize bir Indiegala hesabı oluşturun. 

2- Hesabınızı oluşturduktan sonra buradan oyunun sayfasına erişin.

3- Sayfada biraz aşağı indiğinizde "Kütüphanenize Ekleyin" butonuna tıklayın.

4- Daha sonra kütüphanenize erişin ve "Vitrin" seçeneğine tıklayın oyunu orada görmüş olacaksınız. Oyunu indirip oynayabilirsiniz. 

 
 • Minumum Sistem Gereksinimleri:
  • İşletim Sistemi:  Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 (32/64 bit)
  • İşlemci:  1.0 GHZ
  • Bellek:  512 MB RAM
  • DirectX:  Sürüm 8.0
  • Depolama:  100 MB kullanılabilir alan

Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!