Horizon Zero Dawn, Steam'in En Çok Satanlar Listesinde Birinci Sırada

0 Yorum · 396 Görüntüleme

Steam'in en çok satanlar listesinin zirvesine ulaşmak için Horizon: Zero Dawn’ın Complete Edition çıkış tarihini ortaya çıkarması yeterli oldu. Guerilla Games 60 dakikadan daha az bir sürede bu başarıya ulaştı.


Dün Horizon: Zero Dawn'ın PC için resmi donanım gereksinimlerini ve çıkış tarihini bildirmiştik. PlayStation 4'e özel bu oyun bu yıl 7 Ağustos'ta PC'lerde çıkacak. Bu haber Steam topluluğunu heyecanlandırdı. Haber yayıldıktan 60 dakikadan daha kısa bir süre içinde, oyun Steam'in en çok satanlar listesindeki ilk sıraya yükseldi. Ayrıca diğerlerinin yanı sıra Sea of Thieves, PUGB ve Doom Eternal'ı da solladı.

Horizon: Zero Dawn'ın popülaritesi sürpriz olmadı. Zaten Mayıs ayında, oyunun PC versiyonu Steam'in istek listesindeki ilk 10’a girerek büyük ilgi görmüştü. Oyun topluluğu, Sony'den diğer PS4 özel oyunlarını da yayınlamasını umuyor.

Ağustos ayında, oyun The Frozen Wilds genişlemesi ve teknik iyileştirmelerle birlikte piyasaya sürülecek. Oyun ayrıca Steam dışında, Epic Games Store'dan da sipariş edilebilecek.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!