Humble’da Guacamelee Oyununu Ücretsiz İndirin

Humble’da Guacamelee Oyununu Ücretsiz İndirin

Guacamelee Ücretsiz

Guacamelee Ücretsiz

Epic Store daha henüz inanılmaz indirimlerle yeni bir satış gerçekleştirdi ve şu anda çeşitli dijital mağazalarda birden fazla ücretsiz oyun bulunabildiğinden, PC oyuncuları için harika bir hafta sonu olacak. Epic‘ten korku antolojisi Stories Untold ve Ubisoft‘tan açık dünya sporları macerası Steep şimdi ücretsiz alınabilir. Şimdilik son ücretsiz oyun ise Humble Bundle‘dan geliyor. Yalnız bu diğer ikisinden biraz farklı bunu Steam‘de kullanabilirsiniz. Diğer ücretsiz oyunlar için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Stories Untold Ücretsiz

Steep Ücretsiz

Humble, Guacamelee: Super Turbo Championship Edition oyununu önümüzdeki birkaç gün için ücretsiz veriyor ve tek yapmanız gereken mağazanın bültenine kaydolmak. Teklif, 19 Mayıs Pazar gününe veya stoklar bitene kadar geçerlidir, bu yüzden bu almak için fazla beklemeyin.

Guacamelee, belediye başkanının kızına aşık olan agav çiftçisi Juan Aguacate’nin hikayesini anlatan mükemmel bir Metroidvania tarzı aksiyon platformudur. Oyunun başında, Juan kötü iskelet Carlos Calaca tarafından öldürülür. Daha sonra, gerçek aşkını ve kasabasını kurtarması için dünyaya geri dönmesine ve şeytani iskeletlerle savaşmasına izin veren büyülü bir luchador maskesi verilir.

2D platformcular sizin tarzınız olmasa bile Guacamelee, yazı ve dünya tasarımındaki mizah, harika bir mücadele ve hatta garip bir şekilde tavuğa dönüşme kabiliyeti olsun, herkes için bir şeye sahip gibi gözüküyor. Oyunu aşağıdaki bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz.

Guacamelee İndir