iPhone için YouTube Videoları Nasıl İndirilir?

Yorum · 88 Görüntüleme

YouTube kliplerini indirme işlemi, bulunduğunuz Apple işletim sistemine bağlı olarak biraz farklıdır. iPhone, iPad veya iPod touch için iOS kullanıyorsanız, bir yönteme ihtiyacınız olacak.


iPhone'da Ücretsiz YouTube Videosu İndirme

Bir YouTube videosunu iPhone'a indirmek için, bağlantıyı YouTube uygulamasından kopyalayın, ardından cihazınıza kaydetmek için savefrom.net ve Documents (Belgeler)'i kullanın.

iPhone'da Ücretsiz YouTube Videosu İndirme

YouTube kliplerini indirme işlemi, bulunduğunuz Apple işletim sistemine bağlı olarak biraz farklıdır. iPhone, iPad veya iPod touch için iOS kullanıyorsanız, bir yönteme ihtiyacınız olacak ve Mac için MacOS veya OS X kullanıyorsanız ikinci bir yönteme ihtiyacınız olacak.

iOS'ta, Documents (Belgeler) adı verilen akıllı bir uygulama yüklemektir. Bu bir dosya yöneticisi, ancak YouTube kliplerini de indirebiliyor. Süreç biraz acımasız ama yine de basit.

Her şeyden önce, iOS veya Safari için YouTube uygulamasında indirmek istediğiniz klibi bulun. Bir kez bulduktan sonra, 'Share (Paylaş)' simgesine ve ardından 'Copy Link (Bağlantıyı Kopyala)'ya dokunun.

Documents (Belgeler)'i açın ve ekranın sağ altındaki küçük pusula olan web tarayıcısı simgesini arayın. Buna dokunun ve savefrom.net adresine gidin. YouTube klibin adresini büyük giriş kutusuna yapıştırın, tercih ettiğiniz kalite seçeneklerini seçin ve dosya indirmeye başlayacaktır.

Tamamlandığında, 'Photos > Camera Roll (Fotoğraflar> Kamera Rulosu)' üzerinden sürükleyebileceğiniz Documents (Belgeler)'in indirmeler bölümünde görünür. Böylelikle Documents (Belgeler) uygulamasının dışında kullanılabilir.

YouTube videolarını Android, Mac veya PC cihazına nasıl indireceğinizi öğrenmek için diğer konularımızı; "PC için YouTube Videoları Nasıl İndirilir?", "Android için YouTube Videoları Nasıl İndirilir?", "Mac için YouTube Videoları Nasıl İndirilir?" okumaya devam edin.

YouTube videoları için hangi formatı seçmeniz gerektiği ve video kalitesini nasıl ayarlayacağınız ile ilgili daha fazla bilgi istiyorsanız YouTube Video Formatı ve Kalitesi konumuza göz atabilirsiniz.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!