YouTube ve diğer video barındırma sitelerinin videolarını indirmek şaşırtıcı derecede kolay ve bunu ücretsiz yapabilirsiniz. Peki nasıl? Bir Mac'de birçok seçenek vardır.

Mac'te Ücretsiz YouTube Videosu İndirme

Mac'te Ücretsiz YouTube Videosu İndirme

YouTube videolarını MacX YouTube Downloader ile bir Mac'e indirebilirsiniz.

YouTube'tan video indirmek, İnternet bağlantısı olmadan izleyebileceğiniz anlamına gelir. Bu sayede, kendinizi güvenilir 4G veya Wi-Fi kullanmadan uçaklarda, trenlerde ve gezilerde eğlendirmek için idealdir.

Bir Mac'de birçok seçenek vardır, ancak en basitlerinden biri MacX YouTube Downloader (Windows için de mevcut). Yapmanız gereken tek şey bağlantıyı eklemek ve kalite seçeneklerini seçmek ve aynı anda birden fazla klip indirebilirsiniz.

MacX YouTube Downloader İndir

YouTube videolarını Android, iPhone veya PC cihazına nasıl indireceğinizi öğrenmek için diğer konularımızı; "PC için YouTube Videoları Nasıl İndirilir?", "iPhone için YouTube Videoları Nasıl İndirilir?", "Android için YouTube Videoları Nasıl İndirilir?" okumaya devam edin.

YouTube videoları için hangi formatı seçmeniz gerektiği ve video kalitesini nasıl ayarlayacağınız ile ilgili daha fazla bilgi istiyorsanız YouTube Video Formatı ve Kalitesi konumuza göz atabilirsiniz.

Facebook Yorumları