KuCoin Shares (KCS) Nedir? KuCoin Shares Nasıl Alınır?

Yorum · 4 Görüntüleme

KuCoin borsasının kripto para birimi olan KuCoin Shares (KCS)'yi biraz inceleyelim. KCS nasıl alınır, nedir, işlemleri nasıl yapılır bakalım.


KuCoin Shares Nedir?

KuCoin Shares Nedir?

KuCoin Shares (KCS), KuCoin borsasının kripto para birimidir. İlk önce 12 Ekim 2017'de ilan edildi ve geliştirme ekibi Çin'de bulunmaktadır. 28 Aralık 2017 itibarıyla, dolaşımda olan arz 91.043.076 KCS'dir.

KuCoin borsasının kripto para birimi olduğu için bazı avantajları olabilir. Binance'nin BNB'si gibi komisyon kazançları vardır. Eğer elinizde KCS varsa, günlük KuCoin Bonus diye adlandırılan kar payı bonusu elde edersiniz. Aldığınız Bonus, işlem ücretlerinin % 50'sidir. İşlem gören paraların hacmi ve miktarı artarsa, Hisse Senedi Sahiplerinin ikramiyesi de artar.

Genellikle blok zincir teknolojisi kullanıldığı için altcoinlerin birçoğu aynıdır. Bu yüzden fazla uzatmadan KuCoin Shares'ın biraz avantajlarından bahsedelim. Az önce de belirtiğimiz gibi, KCS'yi elde ettiğimizde KuCoin borsası yatırımcıları haline gelirsiniz ve komisyonların kar paylarının bir bölümünü elde edersiniz. Borsa KuCoin çok fazla büyüyebilir. Bu yüzden KCS'nin uyanışıyla kar payı da yükselebilir. KCS'yi istediğimiz her an bir para birimi olarak satabiliriz. 

Tabi ki her borsa işlemlerinde olduğu gibi her an her şey olabilir. Bu yüzden yine de dikkatli olmakta yarar vardır. 

KuCoin Shares (KCS) Nasıl Alınır?

Ülkemizde altcoin işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz borsa bulunmamaktadır. Bu yüzden yurt dışı borsalarını kullanmanız gerekmektedir. KCS ise zaten KuCoin Borsasının kripto para birimi olduğundan KuCoin Shares satın almak isterseniz kendi borsasını kullanabilirsiniz. Eğer KuCoin Shares ilginizi çekiyorsa ve henüz bir KuCoin'de hesabınız yoksa binance.com adresinden üye olup işlemlerinize başlayabilirsiniz. Ama öncelikle işlemlerinize başlamanız için Bitcoin almanız gerekmektedir. Daha sonra da bitcoinlerinizi KCS ile takas edebilirsiniz. Ne şekilde yapacağınız ile ilgili daha detaylı bilgi için "Altcoinler Nasıl Alınır?" yazımızı inceleyebilirsiniz. 

Türkiye'deki coin siteleri için Coin Borsaları yazımıza bakabilirsiniz. 

Ayrıca; güncel Bitcoin Fiyatları için bu websitesinden yararlanabilirsiniz.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!