Metro Exodus’ta Anna’yı Nerede Bulabilirim?

Yorum · 4 Görüntüleme

Oyuncuların yeni çıkan Metro Exodus'ta karşılaştıkları görevlerin çoğu oldukça basit olsa da, baş ağrıtabilecek bir görev var. Bu görev, Artyom’un karısı olan ve Artyom’un ve çetenin Moskova’nın Metro tünellerini geride bırakmasından kısa bir süre sonra kaybolan Anna’yı bulmak.


Lütfen bu makalenin Metro Exodus için bazı küçük spoiler’lar içerdiğini unutmayın.

Anna kaybolduktan sonra, Artyom'a Anna'yı bulma görevi verildi. Oyuncular haritaya bakarlarsa, bir tepede nesnel bir işaretleyici bulunur, ancak varışta hiçbir sahne tetiklenmez ve daha sonra ne yapacaklarına dair hiçbir ipucu verilmez. Alanın daha fazla araştırılması, Artyom'un malzemeleri üretmek ve silahlarını yükseltmek için kullanabileceği bir kabinin yanı sıra istenirse günün farklı bir saatinde uyumak için kullanılabilecek bir yatağı ortaya koyuyor.

Tepenin çevresini dolaşarak, oyuncular kapalı olan büyük bir metal kapıya dikkatini çekebilirler (bunu yaparken mutant düşmanlara dikkat edin). Artyom kapı ile etkileşime giremiyor, ancak Anna'yı bulabilmek nereye gideceğimize dair ilk ipucumuz. Basitçe tepenin üstüne çıkın ve kapının üstünde, karda görülebilen bir delik olmalıdır. Bu toprak parçasının üzerinden yürüyün, Artyom içeri girip kapının arkasına ve terk edilmiş bir sığınağın içinde dolanacak.

Görünen o ki, bu sığınak Anna'nın bulunduğu yer. Oyuncular yere düştükten sonra kısa bir sahneye çıkarlar ve daha sonra Anna'nın yerini bulmak için sıradaki hedefleri normal şekilde tamamlayabilirler.

Bu tek misyonun yanı sıra, Metro Exodus'taki hedeflerin geri kalanını anlamak çok zor değil. Çoğunlukla, objektif belirteçleri oyuncuları tam olarak gitmeleri gereken yere yönlendirir ve bu nedenle tonlarca tahminde bulunulmaz. Oyuncular bu adımı tamamlamayı başardıklarında, sonrası çorap söküğü gibi gelecektir.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!