Minecraft - FALLOUT MASH-UP Paketi Geliyor

0 Yorum · 490 Görüntüleme

Minecraft - FALLOUT MASH-UP, paketini sizler için tanıttık ve inceledik.


Rad ışınları tarafından zarar gören deriler (skinler), harita ve daha fazlası - yakında konsollarda!

Minecraft, nükleer füzyonun kendisinin değil, parlak bir flaşla Bethesda Softworks'in çok sevilen ve kıyamet sonrası RPG serisi Fallout ile yakında birleşecek. Önümüzdeki günlerde Mash-up paketinin Console Edition'a yansıyacaktır.

Minecraft'ın görkemli yeryüzünü Fallout hayranlarının dolaşmasına izin veren ışınlanmış ve patlatmakla olan bir... Bin güneş ışığında hafifçe sote edilmiş güler yüzlü inekler, ikinci başları filizlendirirken, tanıdık büyük boy örümcekler karanlık zalim tutuculara sürünen diğer örümcek ağı kaplamalarına yol açtı.

Bunlar biraz erimez olan tek çeteler değil. Capitol binası veya Tenpenny Kulesi gibi serinin tanıdık yerlerinin gölgesinde saklanmış olan gulyabaniler, mutantlar ve birçok çeşit canavardır. Kasino sakinlerine dikkat edin: siz S.P.E.C.I.A.L olabilir, ancak araziniz gerçekten de çok tehlikeli bir yerde bile olabilir.


Fawkes'in felsefi süpermutantını da içeren, seriden sevilen karakterlere dayanan 44 ten içeren bir seçimle de rolünüze bakacağınızdan emin olabilirsiniz; Robe-sleuth, Nick Valentine; Tinker Tom; Paladin Cross; Jangles The Moon Monkey ve Vault Boy...

Fallout'un bilezikli bilgisayar mekanizması olan, Pip-Boy'a onuruna dahil olsa bile retro fütüristik bir revizyona tabi tutuldu! Mash-up, aynı zamanda Fallout serisinden tanıdık şarkıları birleştiren bir ses dosyası ve müzik ile birlikte geliyor - böylece dünyanın sonuna kadar eğlenmeye devam edebilirsiniz.

Paket yakında Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360, PlayStation 3 ve PlayStation Vita için 5,99 ABD Doları veya yerel eşdeğeri olarak satışa sunulacak.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!