PC için Ücretsiz PUBG Lite İndir - PUBG Lite Nasıl İndirilir?

0 Yorum · 298 Görüntüleme

PlayerUnknown's Battlegrounds geliştiricisi PUBG Corp., PC oyununun yeni bir versiyonunu duyurdu. PUBG Lite başlıklı yeni ürün, popüler battle royale oyununun bağımsız bir ücretsiz sürümüdür.


Ücretsiz PUBG Lite

Ücretsiz PUBG Lite

PlayerUnknown's Battlegrounds geliştiricisi PUBG Corp., PC oyununun yeni bir versiyonunu duyurdu. PUBG Lite başlıklı yeni ürün, şu anda Tayland'da beta olan popüler battle royale oyununun bağımsız bir ücretsiz sürümüdür.

PUBG Corp., PUBG Lite'ın "temel donanımın gerektirdiği özelliklerin mevcut donanım nedeniyle elde edilmesinin daha zor olduğu alanlarda bulunan oyuncular" için tasarlandığını söylüyor. Bu ücretsiz oynanabilir sürüm bu nedenle düşük özellikli PC'lerde oynanabilir. PUBG Lite sistem gereksinimlerine göz atabilirsiniz.

PUBG Lite Sistem Gereksinimleri

PUBG Lite Sistem Gereksinimleri

Beta ilk PUBG haritası Erangel'i içerir. Ancak PUBG Corp. ücretsiz oynanabilen oyunun "PUBG oyuncularına tanıdık haritalar ve içerikler eklerken, özel içerik ve yaşam kalitesi özellikleri yaratacak kendi özel geliştirme ekibine" sahip olacağını söylüyor.

PUBG Lite Nasıl İndirilir?
Tayland, PUBG Lite’ın beta kodunun "şimdilik" tek onaylanan bölge. Beta, PUBG Corp.'a "bunun, diğer bölgeler için uygun bir ürün olup olmadığını belirlemesine yardımcı olacak". Bu nedenle, ücretsiz oynanabilir sürümün gelecekte batıya doğru yol alıp almayacağını göreceğiz.

Bu arada PUBG'nin PS4 ve Xbox One sürümleri, son zamanlarda oyunun dördüncü haritası olan yeni Vikendi haritasını ekledi. Vikendi, yeni bir araç olan kar aracını içeren karla kaplı dağlık bir bölgedir. Bir de Vikendi ile birlikte gelen Vikendi Survivor Pass vardır. Fortnite'ın Battle Pass gibi, oyunculara 10 hafta boyunca tamamlamaları için çeşitli zorluklar verir. Bu zorlukları yerine getirmek, seviyeyi yükseltir ve bu da kozmetik ürünlerinin ve diğer ödüllerin kilidini açar.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!