Pokemon Go Eylül Topluluk Günü Ayrıntıları

Yorum · 33 Görüntüleme

Pokemon Go'nun bir sonraki aylık etkinliği 15 Eylül'de gerçekleşecek ve bu kez gösterilen Pokemon, 4. Nesil başlangıç Turtwig olacak.


Pokemon Go Eylül Topluluk Günü

Pokemon Go Eylül Topluluk Günü

Pokemon Go'nun Ağustos Topluluk Günü bitmiş olabilir, ancak oyuncular oyunun bir sonraki aylık etkinliği için fazla beklemek zorunda kalmayacaklar. Niantic, 15 Eylül Pazar günü gerçekleşecek olan Eylül ayında düzenlenen Topluluk Günü için ilk detayları açıkladı.

Eylül ayındaki etkinlik için öne çıkan Pokemon, serinin 4. Nesil oyunlarından Diamond ve Pearl'ün Çim-tipi başlangıç Turtwig olacak. Topluluk Günü boyunca, kaplumbağa Pokemonu normalde olduğundan çok daha fazla vahşi doğada görünecek ve bu sayede olabildiğince çok şey yakalamak ve Turtwig Candy'de stok yapmak için iyi bir fırsat oluşturacaktır. Sadece bu değil, aynı zamanda Shiny Turtwig'i yakalamak için ilk şansınız olacak.

Artan spawn'ların üzerine, Topluluk Günü sona erdikten bir saat sonra Torterra'ya kadar evrimleştiğiniz tüm Turtwig'ler, oyunda öğrenemediği etkinliğe özel bir hareket de bilecektir. Niantic, bu hamlenin ne olacağını henüz açıklamadı, ancak geliştirici etkinliğe dair daha fazla ayrıntı paylaşacak.

Bunun ötesinde, Niantic Eylül ayı Topluluk Günü boyunca birkaç başka bonus daha sunacak. Bu kez, yakaladığınız her Pokemon için normal Stardust miktarını üçe katlayacaksınız. Etkinlik sırasında kullandığınız Lure Modülleri de 30 dakika yerine üç saat aktif kalacaktır.

Her zamanki gibi, Eylül’ün Topluluk Günü üç saat sürecek. Etkinlik hakkında daha fazla bilgiyi resmi Pokemon web sitesinde buradan okuyabilirsiniz.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!