Pokemon Go Yeni 3. Jenerasyon Efsanevi Pokemonlar Ekliyor

0 Yorum · 106 Görüntüleme

Niantic çok yakında Pokemon Go için yeni bir güncelleme yayınlıyor. Rayquaza, Salamence ve daha pek çok Pokemon yakında gelecek.


Pokemon Go 3. Jenerasyon Pokemonlar

Pokemon Go 3. Jenerasyon Pokemonlar

Niantic çok yakında Pokemon Go için yeni bir güncelleme yayınlıyor. Legendary Pokemon Rayquaza sınırlı bir süre için piyasaya çıkarken, oyuncular 9 Şubat'ta mobil oyununda Ruby ve Sapphire'den daha fazla Pokemon yakalayabilecek.

Oyuncular 9 Şubat ile 16 Mart tarihleri arasında, güçlü Dragon tipi Pokemon'u Gyms'taki bir Raid Savaşı olarak görebilecekler. Groudon (Aralık-Ocak aylarında mevcuttu) ve Legendary Kyogre'un ardından Rayquaza, Gen 3'ten bugüne kadar üçüncü efsanevi pokemon.

Rayquaza'ya ek olarak, Niantic Go'ya yeni bir Hoenn Pokemon dalgası getiriyor. Bu dalga öncelikle Salamence, Altaria, Tropius ve Metagross gibi Uçan ve Ejder türlerinden oluşur. Gen 3 Pokemon'un önceki grubu Flygon, Aggron ve Camerupt gibi bazı Zemin türlerini içeriyordu.

Yeni güncelleme ile Pokemon Go'da artık 100'den fazla Gen 3 Pokemon var. Kilometre taşını kutlamak için; oyuncuların 9-13 Şubat tarihleri arasında vahşi olarak karşılaştıkları her Pokemon, Hoenn bölgesinden kaynaklanıyor. Niantic, oyun mağazasından 23 Şubat'a kadar Raid Geçişleri, İnkübatörler ve Star Pieces içeren özel kutuları da sunuyor.

Pokemon Go'un efsanevi Kyogre, 14 Şubat'a kadar Raid Savaşlarında görünecek. Yani koleksiyonunuza bir tane eklemek için yalnızca birkaç gün kaldı. Bir sonraki Pokemon Go Topluluk Günü etkinliği 24 Şubat'ta bu ayın sonunda gerçekleşecek. Ocak ayında yapılan ilk Topluluk Günü gibi oyuncular etkinlik sırasında, Dratini'de nadir bulunan bir Pokemon yakalayabilecek.


Kaynak: 1


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!