PS Plus'ınız varsa, ücretsiz Call of Duty Black Ops 3'ü indirebilir ve oynayabilirsiniz. Haziran ayı için PS Plus ücretsiz standart serisinin yanında mevcut.

Call of Duty Black Ops 3 Ücretsiz

Call of Duty Black Ops 3 Ücretsiz

PS Plus'ınız varsa, ücretsiz Call of Duty Black Ops 3'ü indirebilir ve oynayabilirsiniz. Anlaşma sadece 11 Haziran - 11 Temmuz tarihleri arasında geçerlidir. Sony, bu yeni PS Plus anlaşmasını E3 2018 basın toplantısında duyurdu. Anlaşma, oyunculara Black Ops 4'ün bu yılın ilerleyen zamanlarında çıkmasından önce Black Ops 3'ü denemesi için bir şans tanıyacak şekilde tanıtılıyor. Haziran ayı için PS Plus ücretsiz standart serisinin yanında mevcut.

Black Ops 3, AI egemenliği ve hiper bağlantılı bir geleceğin moral grileri hakkında anlaşılmaz bir hikâye anlatıyor, ilgi çekici soruları gündeme getiriyor ama asla cevap vermekten çekinmiyor. Yaşayan ölüler modlarında ve ilk 10 saatlik multiplayer oyununda mükemmeldir.

Call of Duty Black Ops 3 ücretsiz oynamak istiyorsanız PS Plus üyeliğine sahip olmanız gerekmektedir. Zaten PS Plus aboneliğiniz varsa bu fırsatı kaçırayın.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları