PUBG Mobile Sevgililer Günü Etkinliği

Yorum · 3 Görüntüleme

PUBG'nin bu Sevgililer Günü'nde çiftlere özel bir sürprizi var!


Sevgilinizle güzel planlar yapmış ya da yapıyor olabilirsiniz. Eğer 14 Şubatta bir planınız yoksa PUBG sizler için bir plan yaptı!

PUBG, birbiriyle uyuşan kostüm setleri ile savaşarak sevgiyi ve aşkı kutlamanızı istiyor.

PUBG Mobile Twitter hesabından “There’s no room for love on the battlegrounds.” yani “Savaş alanlarında aşka yer yok.” şeklinde bir tweet paylaştı. Anlaşılan o ki düşmanlar yine peşinizde!

Aynı video farklı bir başlıkla Youtube üzerinden de paylaşıldı.

Video’nun açıklamasında ise PUBG ekibi sevgililer gününüzü kutluyor ve “Sevgilinle savaş alanında birkaç tur atmayı unutma.” diye not düşüyor.

Video’da çift Drop’un inmek üzere olduğu bölgede savaşıyor ve anlaşılan, gözleri sandıkta. Olaylar ‘Vikendi’ haritasında geçiyor ve etraf karlı. Ayrıca düşen Drop’un yanında bir miktar güller göze çarpıyor.

Ne zaman bir Drop düşse her zaman etrafında bir keskin nişancı olabileceğini unutmamak gerek. Sandık düşüyor ve çift onu almak için savaşıyor.

Video’yu aşağıdan izleyebilirsiniz;

Yeni 'aşk' kostümlerinin renkleri; Kırmızı, pembe ve beyaz. Tüm bu Sevgililer Günü özel skinleri 'Killer Angel (Katil Melek)' setinin bir parçası ve sadece 17 gün boyunca sınırlı bir kasada mevcut olacak.

Daha fazlası için 14 Şubat günü siz de PUBG Mobile’de yerinizi alın!


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!