Respawn, Star Wars: Jedi Fallen Order'ı Duyurdu

Respawn'ın Star Wars: Jedi Fallen Order'ının birkaç gün önce ortaya çıkmasıyla, Respawn yaklaşmakta olan oyunun logosunu açıkladı.


Star Wars: Jedi Fallen Order

Star Wars: Jedi Fallen Order

Star Wars: Jedi Fallen Order büyük ihtimalle Star Wars Kutlamlarında daha ayrıntılı bir şekilde karşımıza çıkacaktır. Kutlama paneli 13 Nisan'da gerçekleşecek, ancak bu büyük etkinlik öncesinde stüdyo ve EA resmi siteyi oyunun logosuna yeni bir bakışla güncelleyerek, sosyal medyada bir ipucu verdi.

Tahmin edebileceğiniz gibi, yeni logo savaşçı keşişlerin tarikatı Star Wars pop kültürünün en kalıcı parçalarından biri olduğundan, "Jedi" kelimesine büyük önem veriyor. Jedi Fallen Order hakkında bildiğimiz az sayıdaki ayrıntıdan biri, Emperor'ın Revenge of the Sith tahliyesinden kurtulan bir Padawan (esasen bir çaylak Jedi) olarak oynamanızdır.

EA Star Wars Twitter hesabı aynı zamanda örtülü bir ışın kılıcı görüntüsünü ve "Öne çıkma" ifadesini gösteren kendi tanıtımını yaptı. Bu, kalan Jedi'ların gizlendiği hikayeye bir referans olabilir. Emperor'un gücünü bir araya getirdiği ve kalan birkaç Jedi'yı avladığı için bu oyunun galaksi için karanlık bir zamana karşı hazırlandığı söyleniyor. Kahramanla ilgili bir isim veya başka bir tanımlayıcı bilgimiz yok, bu yüzden bu yeni hikayenin ana anlatımına nasıl bağlanacağını söylemek zor.

Respawn'ın Star Wars oyunu, yayıncı Amy Hennig'in Star Wars oyununu iptal ettikten ve ardından açık dünyadaki Star Wars projesini kapattıktan sonra EA'dan üretimde kalan son oyunlardan biri. Respawn, bu sezon sadece Jedi Fallen Order ile değil, aynı zamanda sürpriz Apex Legends ile de büyük bir yıl geçiriyor.

Jedi Fallen Order

Jedi Fallen Order
Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!