Sega, Atari Classic Konsolları Eylül Ayında Çıkacak

Yorum · 5 Görüntüleme

Sega Genesis Flashback ve Atari Flashback 8 Gold 22 Eylül'de satışa sunulacak. AtGames, yaklaşmakta olan Sega ve Atari klasik konsolları için çıkış tarihleri ​​açıkladı . Tak ve çalıştır sistemlerinin Eylül ayında satışa sunulması planlanıyor.


Daha üst düzeydeki Sega Genesis Flashback ve Atari Flashback 8 Gold, 22 Eylül'de, Nintendo'nun resmi yeni mikro konsolu SNES Classic'in piyasaya sürülmesinden bir hafta kadar önce piyasaya sunulacak. Hem Sega hem de Atari Flashback sistemleri, her biri 80$ olacaktır ve bir dizi klasik oyun ile önceden yüklenmiş halde sunulacak; Genesis Flashback, 85 oyun içerirken; buna karşın Atari Flashback ise 120 oyun içerecek. Her iki konsol da 720p HDMI çıkışını destekliyor ve iki kablosuz kontrol cihazı, kablolu kumandalar için portlar ve her başlık için bir kaydet/duraklat/geri sarma özelliği içeriyor. 

Bunlara ek olarak, AtGames klasik Sega ve Atari konsollarının birkaç değişik versiyonunu sunuyor. Atari Flashback Portable ve Sega Genesis Ultimate Portable adından da anlaşıldığı üzere taşınabilir. Bu klasik konsolların taşınabilir sürümleri sırasıyla 70 ve 85 oyunlarla önceden yüklenmiş vaziyette olacak. Bu sürümler 60$ satış fiyatı olup ve 1 Eylül'de satışa sunulacak. AtGames web sitesinde konsollar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. 

Sega ve Atari klasik konsolları için ön siparişler, 28 Temmuz'da büyük perakendecilere açık olacak. Bu arada SNES Classic, geçen Cuma günü Walmart'da ön sipariş için geldi ve birçok ön siparişin iptal edilmesine rağmen birkaç dakika içinde tükendi. "Daha sonraki bir tarihte" konsol için ön siparişlerini açması bekleniyor. Atari, halihazırda bir çıkış tarihi bulunmamasına rağmen hem "güncel" hem de "klasik" içerik sunacak yepyeni bir konsol oluşturduklarını açıkladı. 


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!