Spider-Man PS4 Güncellemesi İki Harika Kostüm Ekledi

0 Yorum · 66 Görüntüleme

İnanılmaz olun, fantastik olun, bombastik olun. Marvel's Spider-Man duvar paletli moda seçenekleriyle zaten çoktan patlamıştı. Ancak Insomniac bugün son güncelleme ile iki tane daha tanıttı.


Spider-Man PS4 Güncellemesi

Spider-Man PS4 Güncellemesi

Marvel's Spider-Man duvar paletli moda seçenekleriyle zaten çoktan patlamıştı. Ancak Insomniac bugün son güncelleme ile iki tane daha tanıttı. Oyun için "fantastik şeyler" diye dile getirldikten sonra, çizgi roman hayranları, Spidey'in Fantastic Four ile takım oluşturduğu zamanlardan birine atıfta bulunulduğu sonucuna vardı. Tek soru, Future Foundation kostümünü mü yoksa Bombastic Bag-Man kostümünü mü göreceklerdi? Görünen o ki, cevabı her ikisi de.

PlayStation Blog'daki bir yazı, Spider-Man için 1.14 güncellemesini duyurdu ve oyuna her iki ikonik kostümü de ekledi. Bombastic Bag-Man, webhead'in F4 merkezinde uygun bulunmadığı ve gizli kimliğini gizlemek için bir kağıt torbaya başvurması gerektiği zaman ölümsüzleşiyor. Future Foundation'ın durumu, grubun kendisini yeniden markalaştırması ve Spider-Man'nin kendisi de dahil olmak üzere yeni üyelerini memnuniyetle karşılaması nedeniyle yeni bir hikayeden geliyor. Biraz daha az saçma.

Sam Raimi filmleriyle birlikte bu, Insomniac'ın lansmanından hemen sonra gişe rekorları kıran destek vermeye devam ettiğini gösteriyor ve yeni kostüm tanıtan üç DLC paketinin ardından kapanmış oldu. Insomniac, bugünkü kıyafetleri 28 Ocak'ta gösteren bir Twitch yayınına ev sahipliği yapacak.

Spider-Man, özellikle son zamanlarda 9 milyon kopya sattığını söyleyen Sony için, yılın en büyük oyunlarından biriydi. Bu sayı 25 Kasım itibariyle, yılbaşı hediye paketlerini takiben 10 milyonu geçmiş olabilir. Aynı zamanda sadece PS4 oyunu olup diğer bir çok platformda olan diğer oyunlara rağmen bazı listelerde en çok satan 5. oyun olmuştur. Bu Sony'nin finansal tahminlerini yükseltmeye yardımcı olması için yeterliydi.

Spider-Man Future Foundation Kostümü

Spider-Man Future Foundation Kostümü

Spider-Man Bombastic Bag-Man Kostümü

Spider-Man Bombastic Bag-Man Kostümü
Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!