Steam'de Age of Wonders 3 Oyununu Ücretsiz İndirin

Yorum · 4 Görüntüleme

Şu anda Steam'de alabileceğiniz ücretsiz bir bilgisayar oyunu var: Age of Wonders III. Yüksek bir fantezi ayarına sahip 4X sıra tabanlı bir strateji oyunu.


Age of Wonders 3 Ücretsiz

Age of Wonders 3 Ücretsiz

PC oyunu Age of Wonders 3, 15 Temmuz Pazartesi gününe kadar şu anda Steam'de ücretsiz. Oyunu hesabınıza ekledikten sonra, sonsuza kadar sizin olacak. Bü yüzden bir göz atmaktan zarar gelmez.

Age Wonders III, yüksek fantezili kurgusal bir görünüme sahip 4X sıra tabanlı bir strateji oyunudur. Bir imparatorluk kurma, rol yapma ve savaşın karışımı olan Age of Wonders III, sizi dünya haritasını keşfetmek, diğer imparatorluklarla müzakere etmek veya savaşmak, kendi medeniyetinizi inşa etmek ve geliştirmek için bir hükümdar rolüne sokuyor. Serideki son oyun Age of Wonders: Planetfall, aslında 6 Ağustos'ta birkaç hafta içinde yayınlanacak. Bu yüzden hiç oynamadıysanız seriyi denemek için iyi bir şans. Ayrıca, Age of Wonders III'ün tüm DLC'leri şu anda % 50 indirimli.

Age of Wonders III, gereksiz yere çalışmaya izin vermeyen iyi hazırlanmış bir strateji oyunudur. Her şeyinizi arka planda tutarken odağınızı savaş alanına iter. Bazı akıllı rastgele unsurlar, birden fazla oturumdan sonra sizin tutunmanıza yardımcı olur. Ama liderlik yaptığınız ordunun türü ne olursa olsun, hala geçerli olan birkaç stratejiyi bulursunuz.

Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Age of Wonders 3 İndir


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!