Şubat Ayında GTA 5 Ücretsiz Para Veriyor

Şubat Ayında GTA 5 Ücretsiz Para Veriyor

Uygulamalı GTA 5 Hileleri

GTA 5 Ücretsiz Para

GTA 5 Ücretsiz Para

Grand Theft Auto Online, küçük bir wallop’u paketlemek için her türlü özel seçenek ve tehlikeli silahla yeni bir RC oyuncak araba kullanıyor. Fakat henüz satın almak istediğinizden emin değilseniz, onu bir dizi yeni yarışta deneyebilir ve bu süreçte çifte ödül kazanabilirsiniz. Artı sadece giriş yapmak size ücretsiz para kazandırabilir.

Öncelikle, şubat ayında her hafta sonu GTA Online’a giriş yapmak size GTA nakit olarak 250.000 dolar kazandıracak, bu yüzden tekrar tekrar gelmeniz toplam 1 milyon dolar tutarında net kar sağlayacaktır. Her haftanın ödülü, bir sonraki hafta sonu Maze Bank hesabınıza eklenecektir.

Ayrıca yeni RC Bandito’nun merkezindeki sekiz yeni yarıştan herhangi birinde çift nakit para ve RP kazanabilirsiniz: All Downhill From Here, Trailer Park Dash, Air Traffic Control, Beach Please, Docking Around, Paleto Bae, Go For ‘Broke ve Tee’d Off. Ayrıca, herhangi bir Stunt Race’den ya da Running Back (Remix) modundan çifte nakit ve RP kazanabilirsiniz. Rockstar, çeşitli modların Şubat ayının tamamı boyunca çift nakit para ve RP harcayacağını söylüyor.

RC Bandito’yu kendiniz yapmanız için önce saklanmada bir Arenaya sahip olmanız gerekir. Workshop Mechanics, Boost Upgrades ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli Arena ürünleri % 30 indirimle satılıyor. Ardından, değiştirmek için kendi iş istasyonuyla birlikte gelen Southern San Andreas Super Autos’a gidebilirsiniz. Özel üniformalar ve kapaklar veya düşey sıçramalar yapmak ya da mayınları bırakmak için mod ekleyebilirsiniz.

Son olarak, çeşitli yüksek performanslı makineler ve uçaklar dahil olmak üzere, çeşitli araçlar % 30-35 oranında indirimlidir. Bunlar arasında şunlar mevcuttur:

Ocelot Swinger – % 30 indirim
Hotring Sabre – % 35 indirim
Overflod Tyrant – % 30 indirim
Pegassi Tezeract – % 30 indirim
Vapid Hustler – % 30 indirim
Ocelot Pariah – % 30 indirim
Hydra – % 35 indirim
Buzzard – % 35 indirim
Hunter – % 35 indirim
Engines (Vehicles & Aircraft) – % 30 indirim
Brakes & Handling (Vehicles & Aircraft) – % 30 indirim
Suspension – % 30 indirim

GTA 5 arabalarına göz atmak isterseniz GTA 5 Araçları konumuzdan ulaşabilirsiniz. Hilerler için de GTA 5 Hileleri konumuzu inceleyebilirsiniz. GTA 5’te nasıl para kazanacağınızı öğrenmek için GTA 5 Para Kazanma konumuza bakın.