The Witcher: Enhanced Edition - Tanıtım ve Sistem Gereksinimleri

The Witcher, CD Projekt RED tarafından geliştirilmiş ve Atari tarafından yayınlanmış bir aksiyon-rol yapma ve hack and slash oyunudur. Oyun, Leh yazar Andrzej Sapkowski'nin aynı isimdeki roman serileri üzerine dayalıdır.


The Witcher, ahlaki belirsizliğin hüküm sürdüğü karanlık bir fantezi dünyasında geçen bir rol yapma oyunudur. İyilik ile kötülük arasındaki çizgiyi paramparça eden oyun, taktiksel olarak derin, gerçek zamanlı bir savaş sistemi eklerken, hikaye ve karakter gelişimi üzerinde durur.

The Witcher, Geralt of Rivia ol ve dünyanın kontrolü için yarışan güçler tarafından dokunan entrika ağına yakalan. Zor kararlar alın ve sonuçları başkalarıyla olmadığı gibi olağanüstü bir masalın içine çekecek bir oyunda yaşayın.

TEMEL ÖZELLİKLER

GERALT OF RIVIA: BİR ÇEŞİT PROTAGONİST

Karizmatik bir kılıç ustası ve profesyonel canavar avcısı: Geralt of Rivia rolünü üstlenin.

Oyun tarzınıza en uygun karakteri oluşturmak için 250'den fazla özel yetenek, savaş becerileri ve büyülü güçlerden birini seçin.

EDEBİYATTAN ÇİZİM OLARAK ORJİNAL FANTAZİ DÜNYASI

Ünlü Polonyalı yazar Andrzej Sapkowski'nin yazdıklarından ilham alan sert bir fantastik dünyaya, hiçbir şeyin gerçekten siyah veya beyaz, doğru veya yanlış olmadığı için.

DOĞRUSAL OLMAYAN HİKAYE

Kendinizi hikayeler üzerinde gerçek etkiye sahip, sıralar, katlanmalar ve belirsiz ahlaki kararlarla dolu destansı bir anlatıma bırakın.

Görevleri çeşitli şekillerde tamamlayın ve anlatınızın eylemlerinize bağlı olarak üç farklı sondan birinde nasıl sonuçlandığını görün.

MÜTHİŞ TAKTİKAL EYLEM

Gerçek ortaçağ kılıçla mücadele tekniklerine dayanan ayrıntılı, ancak sezgisel, gerçek zamanlı savaşa katılın.

Altı dövüş stili, düzinelerce iksir, karmaşık simya sistemi, değiştirilebilir silahlar ve hepsi gerçek akışkanlık deneyimine taktik derinlik katan güçlü sihir kullanarak savaş.

Frankfurt'un ünlü Metric Minds stüdyosunda ortaçağ dövüş uzmanları tarafından gerçekleştirilen hareket yakalama, 600 muhteşem ve otantik oyun içi mücadele animasyonu ile sonuçlandı.

THE WITCHER: ENHANCED EDITION Hakkında

Witcher: Enhanced Edition, orijinal oyuna 90'dan fazla endüstri ödülü kazandıran tüm beğenilen oyunların hepsini alır ve çeşitli oyun ve teknik gelişmeler sunar.

Üstün diyalog ve görüntüler: İngilizce olarak yeniden yazılmış ve yeniden kaydedilmiş 5000'den fazla diyalog satırı, tamamen Almanca dil versiyonunu yeniledi, ayrıca 200'den fazla yeni jest animasyonu daha tutarlı bir deneyim yarattı ve karakterlerin diyalog ve sahne görüntülerinde daha inançlı davranmasını sağladı.

Gelişmiş envanter: Simya bileşenleri için ayrı bir çuvalın yanı sıra basit bir sıralama ve istifleme işlevi, öğe organizasyonunu ve kullanımını kolaylaştırır.

Teknik iyileştirmeler: Çok sayıda teknik geliştirme, büyük ölçüde azaltılmış yükleme süreleri, iyileştirilmiş stabilite, yanıt verme mücadelesi, daha hızlı stok yükleme, otomatik kaydetme özelliğini açıp kapatmak için bir seçenek ve daha fazlasını içerir.

Karakter farklılaştırma sistemi: Sistem, canavarlara ve NPC'lere daha fazla çeşitlilik kazandırmak için düzinelerce oyun içi modelin görünümünü rastgele ayarlar.

Witcher Enhanced Edition, şu bonus öğelerle birlikte gelir:

İnteraktif bir çizgi roman

D'jinni Macera Editörü

5+ saatlik oyun sunan iki yeni macera

Resmi Film Müziği

“Witcher'den Esinlenen Müzik” albümü

“Yapımı (Making of)” videoları

Resmi Oyun Rehberi

Witcher dünyasının iki haritası

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

WİNDOWS

MİNİMUM:

 • Desteklenen İşletim Sistemi: Microsoft® Windows® / XP / Vista
 • DirectX Sürümü: DirectX 9.0c (dahil) veya üstü
 • İşlemci: Intel Pentium 4 2.4 GHz veya Athlon 64 +2800 (Intel Pentium 4 3.0 GHz veya AMD Athlon 64 +3000 önerilir). Athlon XP +2400 gibi Athlon XP serisi desteklenmiyor
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 6600 veya ATI Radeon 9800 veya daha iyisi (NVIDIA GeForce 7800 GTX veya ATI Radeon X1950 XT veya daha iyisi önerilir)
 • Bellek: 1 GB RAM (2 GB RAM önerilir)
 • Ses: DirectX sürüm 9.0c uyumlu ses kartı
 • Sabit Disk: 15 GB Ücretsiz


MAC OS

MİNİMUM:

 • İşletim Sistemi: İşletim Sistemi X 10.8, 10.9, 10.10
 • İşlemci: Intel Core i5
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: nVidia GeForce GT 650m (1440x900), AMD Radeon HD 6750M (1440x900) veya Intel HD 5000 (1366x768)
 • Sabit Sürücü: 14.25 GB boş alan
 • Ekran uyumluluğu uyarısı: 1440x900 çözünürlük, en iyi performans için önerilen çözünürlüktir. Yerel Retina çözünürlükleri kullanmanız önerilmez.

TAVSİYE EDİLEN:

 • İşletim Sistemi: İşletim Sistemi X 10.8, 10.9, 10.10
 • İşlemci: Intel Core i5 veya Core i7
 • Bellek: 4GB RAM
 • Ekran Kartı: nVidia GeForce GT 650m (1440x900), AMD Radeon HD 6970M (1920x1080) veya Intel Iris Pro 5200 (1440x900)
 • Sabit Sürücü: 14.25 GB boş alan
 • Ekran uyumluluğu uyarısı: 1440x900 çözünürlük, en iyi performans için önerilen çözünürlüktür. Yerel Retina çözünürlükleri kullanmanız önerilmez.

Oyun şuanda GOG.com'da ücretsiz oynanabilir.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!