Toplam Değeri 122 TL Olan 2 Oyun Bu Hafta Ücretsiz

0 Yorum · 115 Görüntüleme

Selamlar! Bu konumda siz okurlara Epic Games'in 2020'ye kadar sürdüreceği "her hafta ücretsiz oyun dağıtma" gibi bir çılgınlığı niçin yaptığını anlatıp, bu haftaki bedava oyunları göstereceğim.


Öncelikle Epic Games'i tanımayanlar için: Cary, Kuzey Carolina'dan gelen video oyunu yapım ve geliştirme şirketidir. Gears of War ve Unreal serileriyle asıl tanınırlığını kavramıştır. Oyun dünyasının olmazsa olmazı Unreal Engine'in yaratıcı şirketidir. 1991 tarihinde Tim Sweeney tarafından kuruldu. Şu anda Fortnite isimli oyun tarafından gelen popülerliğini korumaktalar.

Şimdi geçelim; neden Epic Games bir mağaza açma peşinde? Neden Steam'e rakip olma peşinde?

Bu durumda aklınıza yukarıdaki sorular takılmış olabilir. İşte Epic Games'in verdiği cevap:

Epic Games'i yeteri kadar tanımasak da 28 yıllık bir şirketten bahsediyoruz. Bu büyük adımda başarılı olabileceklerini düşünerek böyle bir şey yapıyorlar. 2020'ye kadar her hafta ücretsiz oyunlar dağıtacak Epic Games Store'un bu haftaki ücretsiz oyunlarını inceleyelim.

Bu hafta Hyper Light Drifter ve Mutant Year Zero: Road to Eden 22 Ağustos'a kadar ücretsiz bir şekilde Epic Games Store'da sunuluyor. Hemen alabilirsiniz!

Hyper Light Drifter (₺33,00 - ÜCRETSİZ)

Hyper Light Drifter (₺33,00 - ÜCRETSİZ)

Bu haftaki ücretsiz oyunlarımızdan biri bu. 8-16 bit efektleriyle aksiyon ve puzzle barındıran Hyper Light Drifter, Heart Machine tarafından bağımsız olarak ilk defa 31 Mart 2016'da piyasaya sürüldü. Aksiyon ve RPG olarak tanıtılsa da oyun içerisinde kafanızı yoracak puzzlelar görmek mümkün. Oyunu vereceğim adresten detaylıca inceleyip ücretsiz olarak alabilirsiniz.

https://www.epicgames.com/store/tr/product/hyper-light-drifter/home

Mutant Year Zero: Road to Eden (₺89,00 - ÜCRETSİZ)

Mutant Year Zero: Road to Eden (₺89,00 - ÜCRETSİZ)

İsveç merkezli stüdyo The Bearded Ladies tarafından geliştirilip Funcom tarafından yayınlandı. Sıra tabanlı taktiksel bir rol yapma oyunudur. 4 Aralık 2018 tarihinde piyasaya sürüldü. İşte indirme linki:

https://www.epicgames.com/store/tr/product/mutant-year-zero/home


Konum buraya kadardı, okuduğunuz için teşekkür ederim. Haftaya görüşmek üzere!


Yazar


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!