WhatsApp'ta Sticker Nasıl Gönderilir?

Yorum · 34 Görüntüleme

Kendinizi ifade etmenin bir yolu. Sticker'lar şimdi WhatsApp'ın içinde tam teşekküllü bir özelliktir. Arkadaşlarınıza ve ailenize özel veya grup sohbetlerinde çeşitli garip, harika ve sevimli görüntüler göndermenize olanak sağlar. Peki WhatsApp'ta Sticker gönderme işlemi nasıl yapılır?


WhatsApp'ta Sticker Gönderme

WhatsApp'ta Sticker Gönderme

Sticker'lar şimdi WhatsApp'ın içinde tam teşekküllü bir özelliktir. Arkadaşlarınıza ve ailenize özel veya grup sohbetlerinde çeşitli garip, harika ve sevimli görüntüler göndermenize olanak sağlar.

Tıpkı GIF veya emoji göndermek gibi bunlar WhatsApp'ta biraz gizli olabilir, bunun nasıl yapılacağını hemen bilemeyebilirsiniz. Bu yüzden mesajlaşma servisinde çıkartmaların nasıl gönderileceği konusunda yardımcı olması için bu yazıyı hazırladık.

Bu özellik 2018 yılının sonlarında ortaya çıktı, bu yüzden WhatsApp'ınızı bir süredir güncellemediyseniz, Sticker'lara erişebilmek için yazılımın en son sürümünü indirmeniz gerekebilir.

Ayrıca, bir iPhone mu yoksa Android telefon mu kullandığınıza bağlı olarak farklı şekilde çalışır, bu nedenle doğru konuyu okuduğunuzdan emin olun.

Android WhatsApp'ta Sticker Gönderme

iPhone WhatsApp'ta Sticker Gönderme


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!