Fortnite Fıskiye, Hurdalık Vinci ve Otomat Nerede Bulunur?
Fortnite'ın son görevi Spray and Pray. Bu görevdeki challenges'dan biri, üç farklı yeri ziyaret etmenizi ve spreylemenizi gerektirir: bir fıskiye, bir hurdalık vinci ve bir otomat. İşte nerede olduklarına bir göz atın.

Fortnite Fıskiye, Hurdalık Vinci ve Otomat

Fortnite Fıskiye, Hurdalık Vinci ve Otomat

Fortnite'ın son görevi Spray and Pray. Görev için oyuncular, benzin istasyonlarından donmuş şelalelere kadar her şeyi kapsayan, hemen hemen bütün Fortnite adasını spreyle boyamaya çalışıyor. Bu görevdeki challenges'dan biri, üç farklı yeri ziyaret etmenizi ve spreylemenizi gerektirir: bir fıskiye, bir hurdalık vinci ve bir otomat.

Şimdi, Fortnite'deki bir otomat makinesinin izini sürme konusunda hiçbir sıkıntı yaşamamalısınız ve bir fıskiye bulmak da çok zor olmamalıdır. Ancak, bir hurdalık vincinin yerini bulmak sizi biraz zorlayabilir.

Fortnite Fıskiye, Hurdalık Vinci ve Otomat Konumları

Otomatlardan herhangi birini ziyaret edebilir ve üç konumdakinden birini spreyle boyayabilirsiniz, ancak fıskiye için Mega Mall'a gitmek isteyeceksiniz. Son olarak, hurdalık vinci için aramanız gereken tek bir nokta var: Junk Junction.

Tam olarak aranacak noktaların bulunduğu haritaya bakabilirsiniz. Aynı zamanda otomat bulmaya çalışırken zorlanırsanız, bu konumların ikisinde de bulabilirsiniz

Fortnite Fıskiye, Hurdalık Vinci ve Otomat Konumları Harita

Fortnite Fıskiye, Hurdalık Vinci ve Otomat Konumları Harita

Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Facebook Yorumları