Apex Legends Popüler Olmaya Devam Ediyor - 10 Milyon Oyuncuyu Geçti

0 Yorum · 105 Görüntüleme

Apex Legends, Titanfall geliştiricisi Respawn'un ücretsiz oynanan battle royale oyunu, güçlü bir açılış haftasında olmaya devam ediyor.


Apex Legends

Apex Legends

Apex Legends, Titanfall geliştiricisi Respawn'un ücretsiz oynanan battle royale oyunu, güçlü bir açılış haftasında olmaya devam ediyor. Respawn bir blog yazısında, oyunun şu anda 10 milyon oyuncuyu geçtiğini ve 1 milyondan fazla eşzamanlı oyuncu rekorunu kırdığını yazdı.

Respawn kurucusu Vince Zampella, "Bu gerçekten inanılmaz bir yolculuk oldu. Test ettik ve ayarlamalar yaptık. Tartıştık ve anlaştık. Biraz büyülü hissettiğimiz bir noktaya geldik. Bu yönde serinin, ücretsiz oynamanın ve sürpriz bir lansman yapmanın riskli olacağını biliyorduk. Ama Apex Legends'e aşık olduk ve diğer insanların da oynamasını istedik." dedi.

Apex Legends'in şu ana kadarki başarısının şirketin "en çılgın hayallerini" aştığını ekledi. Zampella, lansmanın Apex Legends için "sadece başlangıç" olduğunu söyledi. Daha önce de açıklandığı gibi oyun, sezonların zaman içinde yeni içeriğe değer vermesini sağlayacak bir Fortnite tarzı battle pass sunacak.

Aslında Respawn, oyunun 2027 ya da daha uzun bir süreye kadar oynanabileceğini umduğunu söyledi. Oyuncular ilerledikçe oyun için "heyecan verici değişiklikler ve oyunun evrimi" bekleyebilirler.

Buna karşılık, Epic Games’in en son istatistikleri, Fortnite’ın 200 milyon oyuncu ve en yüksek eş zamanlı 8.3 milyon oyuncu rekoruna sahip olduğunu gösteriyor.

Apex Legends bu haftanın başlarında PS4, Xbox One ve PC'de duyuruldu ve piyasaya sürüldü. Sekiz saat içinde 1 milyon oyuncu topladığından, çok kısa sürede 2,5 milyon oyuncuya ve 600.000 eşzamanlı kullanıcı rekoruna ulaştı. Bu devam eden hızlı bir başarıydı. Bugünün rakamlarının gösterdiği gibi, oyun güzel bir büyüme yörüngesine sahip ve oyunun zaman içinde ne kadar büyüdüğünü görmek ilginç olacak.

Apex Legends, şimdilik Fortnite ve PUBG'ye çok uzak. Ama Electronic Arts gibi büyük yerleşik bir yayıncıdan geldiği için herşey mümkün olabilir. Oyunu bilgisayarınızda oynayıp oynayamayacağınızı öğrenmek için Apex Legends Sistem Gereksinimleri konumuza bakabilirsiniz. Hemen indirmek için de aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Apex Legends İndir


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!