Battlefield 5 Ücretsiz Combined Arms Co-Op Modu Bu Hafta Başlıyor

Battlefield 5, yeni ücretsiz co-op modu Combined Arms'ı bu hafta başlatıyor. Lightning Strikes güncellemesinin bir parçası olarak başlatılan bu mod, oyuncuların sekiz PvE görevi için üç arkadaşa kadar ekip oluşturmasını sağlar.


Battlefield 5 Combined Arms

Battlefield 5 Combined Arms

Battlefield 5, yeni ücretsiz co-op modu Combined Arms'ı bu hafta başlatıyor. Lightning Strikes güncellemesinin bir parçası olarak başlatılan bu mod, oyuncuların sekiz PvE görevi için üç arkadaşa kadar ekip oluşturmasını sağlar. Dört ana hedef dört haritaya yayılmıştır.

DICE, Combined Arms'ın oyuncuların çok daha rekabetçi multiplayer oyunlara girmeden önce birlikte pratik yapmalarının iyi bir yol olduğunu ve çeşitli zorluk ayarlarına ve yüklere sahip olduğunu ve böylece isteğinize uygun bir donanıma zaman ayırabileceğinizi söylüyor. Ayrıca, size herhangi bir durumda Company Coins verir, bu yüzden her zaman kilidini açmaya başlarsınız.

Stüdyo, daha fazla güncelleme için Combined Arms görevlerinin geleceğini vaat ediyor. Ek olarak çok oyunculu mod Rush, 7 Mart'ta sınırlı bir süre için geri geliyor. Bu güncelleme aynı zamanda müttefikleri güvenliğe sürüklerken hızını artırmak gibi bir dizi başka yaşam kalitesi ayarlaması da içeriyor. Tam yama notlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Yayıncı EA geçtiğimiz günlerde "zor bir çeyrek" olarak nitelendiren bir dizi finansal sonuç paylaştı. Bunun bir nedeni, Battlefield 5'in beklentilerin altında kalmasıydı. 7.3 milyon adet sattı, ancak EA daha fazlasını öngörmüştü. Fortnite gibi çok fazla rekabet ortamı varken Firestorm battle royale modunu tamamlamak yerine Battlefield 5'in tek oyunculu moduna odaklanma kararı bu durumda etkili olabilir.

Buna karşılık, Activision'ın Black Ops 4'ü tek oyunculu moda sahip değildi ve lansman günü hazır olan kendi battle royale modu Blackout'a sahipti. Firestorm ise Mart ayına kadar hazır olmayacak. Bu arada EA, hızlı bir şekilde büyük bir başarıya ulaşan ücretsiz bir battle royale oyunu olan Respawn'dan Apex Legends'ı yayınladı.

Oyunun sistem gereksinimleri için Battlefield 5 Sistem Gereksinimleri konumuzu inceleyebilirsiniz.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!