Black Friday'de Kaçırılmaması Gereken En İyi İndirime Sahip Teknolojik Ürünler

Yorum · 36 Görüntüleme

Black Friday 2018 23 Kasım'da bu hafta, ancak erkenden Black Friday fırsatlarını takip etmeye başlayarak kendinizi hazırlayabilirsiniz.


Black Friday İndirimli Ürünler

Black Friday İndirimli Ürünler

Resmi Black Friday 2018 başlangıç zamanı 23 Kasım ve Cyber Monday de üç gün sonra, 26 Kasım'da, ancak yakından bakarsanız en iyi indirimleri şimdiden bulmaya başlayabilirsiniz.

Black Friday indirimleri yapan mağazalarda, en iyi 4KTV fırsatlarını, PS4 paketlerini, ucuz dizüstü bilgisayarları ve akıllı telefonları bulabilirsiniz. Özellikle TV konusunda birçok fırsat mevcuttur. Bazı yerlerde Black Friday için, 65 inçlik 4KTV'ler, 50 inçlik 4KTV'ler ile aynı fiyata sahipler ve ikinci TV boyutu da daha düşük fiyattadır.

23 Kasım öncesi ve sonrası da Black Friday fırsatlarını gözden kaçırmayın. Genellikle Black Friday indirimleri elektronik ürünlerde uygulanmaktadır. Hangi ürünlerde indirim bulabilceğinize buradaki konumuzadan inceleyebilirsiniz.

Hepsiburada, gittigidiyor, n11 gibi e-ticeret mağazaları da en iyi Black Friday 2018 fırsatlarını sunmaktadır. Hangi perakendecide en düşük Black Friday fiyatları olduğunu kontrol edin. Özellikle ülkemizde hepsiburada Efsane Cuma adı altında bu indirimleri sunmaktadır.

Tabi Black Friday'in sadece konsollarda, TV'lerde ve telefonlarda indirimler sunduğunu düşünebilirsiniz. Ama buna antivirüs şirketleri de dahildir. Ve güzel haber şu ki bu herhangi birr antivirüs değil, bu en iyi antivirüs programlarından biri; Kaspersky.

Kaspersky Antivirüs doğal olarak, tehditler konusunda son derece serttir ve siz güven verecektir. Dolandırıcılığa ve kötü amaçlı yazılımlara karşı güvende kalırsınız. Kaspersky Lab Antivirüs programının Black Friday indirimlerini buradan kontrol edebilirsiniz.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!