Detroit Become Human Sistem Gereksinimleri

Yorum · 1 Görüntüleme

Detroit: Become Human, Quantic Dream tarafından geliştirilen ve 25 Mayıs 2018 tarihinde PlayStation 4 için Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan bir macera oyunudur.


Detroit Become Human

Detroit Become Human

Detroit: Become Human, Quantic Dream tarafından geliştirilen ve 25 Mayıs 2018 tarihinde PlayStation 4 için Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan bir macera oyunudur.

Kurgu üç android etrafında dönüyor: yeni keşif duygusunu bulmak ve genç bir kızı korumak için hizmet ettiği sahibinden kaçan Kara (Valorie Curry), görevi güçlü androidleri avlamak olan Connor (Bryan Dechart) ve kendini diğer androidleri hizmetkârlıktan kurtarmaya adamış Markus (Jesse Williams). Hikayeyi şekillendiren diyalog seçimlerine bağlı olarak hayatta kalabilir veya yok olabilirler.

Detroit: Become Human, üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanan, belirlenmiş ve kontrol edilebilir bir perspektife tabi tutulan bir macera oyunudur. Hikaye onlarsız devam ettikçe ölen oynanabilecek çok sayıda karakter var; sonuç olarak, bir karakterin ölümünden sonra "oyun bitti" mesajı yoktur. DualShock denetleyicisindeki sağ analog çubuk nesnelerle etkileşime girmek ve birinin çevresini gözlemlemek için kullanılır, sol hareket içindir ve R2 olası eylemler için bir ortam tarar; hareket kontrolleri ve dokunmatik yüzey de kullanılır. Hızlı zaman etkinlikleri ve diyalog kararları ile, hangi seçimlerin yapıldığına bağlı olarak hikaye yayılacaktır. Bunlar, belirli bir bölüm sırasında ve hemen sonrasında bir akış şemasında görülebilir; oyuncu, pişmanlık durumunda kararları yeniden şekillendirmek için hikayenin belirli noktalarına geri sarabilir. Bazı sahnelerde oynatıcıyı hızlı düşünmeye ve hareket etmeye zorlayan geri sayımlar bulunur.

Oyunun şimdi PC'ye de geleceği kesinleşti ve sistem gereksinimleri ortaya çıkmış oldu.

Detroit: Become Human Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
 - İşletim Sistemi: Windows 7 (64 bit)
 - İşlemci: i5-2400 3,4 GHz veya eş değeri
 - Bellek: 4 GB RAM
 - Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 veya eş değeri

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
 - İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit)
 - İşlemci: i7-2700K veya eş değeri
 - Bellek: 12 GB RAM
 - Ekran Kartı: NVIDIA GTX 1080 veya eş değeri


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!