Elder Scrolls Online En İyi Craft Edilmiş Setler

0 Yorum · 557 Görüntüleme

Benzersiz bir zırh, mevcut en iyi avantajlardan bazılarını sunabilir. Elder Scrolls Online'daki en iyi Craft edilmiş setleri burada bulabilirsiniz.


The Elder Scrolls Online, tonlarca PVP ve PVE içeriğine sahip popüler bir MMO video oyunudur. Her yeni güncelleme ve genişleme ile birlikte elde edebileceğiniz birkaç ekstra zırh seti gelir ve bu ekipman setlerinin büyük bir kısmı benzersiz demirhane konumlarında üretilebilir.

Özellikle bu MMORPG video oyununda bulunan birçok özelliği öğrenmiş bir crafting karakteriniz varsa, craftlanmış setleri elde etmek diğer set türlerine göre daha kolaydır. Bunlar, ESO'daki her ana yapı türü için en iyi ekipman setleridir ve bunları savaşçınız için üretebilirsiniz.

 

8) PVP Şifacı En İyi Craft Edilmiş Set - Kagrenac's Hope

İki Parça Etkisi: +Ekstra Magicka

Üç Parça Etkisi: +Ekstra Magicka Yenilenmesi

Dört Parça Etkisi: +Ekstra Sağlık

Beş Parça Etkisi: +Büyü Hasarı, Yüzde 25 Daha Hızlı Müttefik Diriltme, Müttefik Diriltmeden Sonra Magicka'yı Geri Yükleme

Crafting Table Konumu: The Earth Forge

Gerekli Trait: 8

PVP için bir şifacı oluşturmak, en ödüllendirici oyun tarzlarından biridir ve PVP oynamaya yeni başladıysanız bu uygulamanız gereken önemli bir ipucu. Birkaç yetenekle müttefiklerinizin birçoğunu kurtarabilirsiniz, bu da sizi önemli bir oyuncu yapar.

Bununla birlikte, PVP'ye dalmadan önce, yavaşlamadan yetenek ardına yetenek kullanabilmeniz için yeterli miktarda magicka'ya sahip olduğunuzdan emin olmalısınız. Kagrenac's Hope seti bir PVP Şifacı için mükemmeldir çünkü elde etmek için grinding gerektirmez. Magickanızı ve magicka iyileştirmesini çok güçlendirir.

 

7) PVE Şifacı En İyi Craft Edilmiş Set – Armor of the Seducer

İki Parça Etkisi: +Ekstra Magicka Yenilenmesi

Üç Parça Etkisi: +Ekstra Magicka

Dört Parça Etkisi: +Ekstra Magicka Yenilenmesi

Beş Parça Etkisi: Magicka'nın Yetenek Gereksinimi Yüzde 10 Azaltma

Crafting Table Konumu: Berezan’s Mine

Gerekli Trait: 3

Bu MMORPG video oyununda sınavları ve zindanları tamamlarken, iyileştirme yeteneklerinizi aktif tutmak için bir ton magicka'ya ihtiyacınız var. Magicka yenilenmesi de önemli bir faktördür çünkü magicka'nızın ne kadar çabuk yenilendiğini belirler.

Armor of the Seducer seti ile, magicka'yı daha hızlı geri kazanabilecek ve hatta yüzde 10 daha az magicka tüketerek yetenek kullanabileceksiniz.

 

6) PVP Tank En İyi Craft Edilmiş Set – Torug’s Pact

İki Parça Etkisi: +Ekstra Zırh

Üç Parça Etkisi: +Ekstra Sağlık

Dört Parça Etkisi: +Ekstra Zırh

Beş Parça Etkisi: Daha Kısa Silah Büyüsü Dolum Süresi, Non-Oblivion Enchantment Hasarını Yüzde 45 Artırma

Crafting Table Konumu: Fisherman’s Isle

Gerekli Trait: 3

Gelen oyuncu saldırılarından kaynaklanan hasarı emebilecek bir PVP tankı oluşturmaya çalışıyorsanız, Torug's Pact harika bir settir.

Bu setle alacağınız en dikkate değer bonuslar, ekstra sağlık ve zırh güçlendirmeleridir. Bu etkilerin yanı sıra, bu setin 5 parçasını giyerken, düşman oyunculara saldırırken kullanışlı olan ekstra silah büyü hasarı da verirsiniz.

 

5) PVE Tank En İyi Craft Edilmiş Set – Fortified Brass

İki Parça Etkisi: +Ekstra Sağlık

Üç Parça Etkisi: +Ekstra Zırh

Dört Parça Etkisi: +Ekstra Zırh

Beş Parça Etkisi: +Ekstra Zırh

Crafting Table Konumu: +Restricted Brassworks, Clockwork City

Gerekli Trait: 4

Fortified Brass seti, inanılmaz derecede güçlü zırh bonuslarıyla bilinir ve aynı zamanda ekstra sağlıkla donatılmış olarak gelir.

Zırh derecenizi Fortified Brass kadar güçlendiren çok fazla set yok, bu yüzden 5 parça ekipman için 4 özellik arıyorsanız bu seti yapmalısınız. Genel olarak, düzenli olarak zindanları ve sınavları tamamlayan PVE tankları için en iyi ekipman setlerinden biri olduğu için Fortified Brass setini kullanmanızı öneririz.

 

4) PVP Stamina En İyi Craft Edilmiş Set – Clever Alchemist

İki Parça Etkisi: +Ekstra Sağlık

Üç Parça Etkisi: +Ekstra Sağlık

Dört Parça Etkisi: +Ekstra Silah ve Büyü Hasarı

Beş Parça Etkisi: Bir İksir İçtiğinizde Silah ve Büyü Hasarını 20 Saniye Boyunca Önemli Ölçüde Artırma

Crafting Table Konumu: No Shira Workshop, Hew's Bane

Gerekli Trait: 7

PVP stamina yapıları, diğer yapıların yanı sıra güçlü Stamina Sorcerer ve Stamina Nightblade dahil olmak üzere birçok farklı biçimde gelir.

Her zırh parçası için en az 7 özelliği araştırdıktan sonra Clever Alchemist setini üretebilirsiniz; bu yüksek bir gerekliliktir ancak ödül için tamamen buna değer. Bu setin en dikkat çekici etkisi, bir iksir içtikten sonra kazandığınız ekstra silah ve büyü hasarıdır. Silah hasarınızı arttırmak için düzenli olarak iksir içeceğiniz için PVP'de faydalıdır.

 

3) PVE Stamina En İyi Craft Edilmiş Set – Hunding’s Rage

İki Parça Etkisi: +Ekstra Silah Kritiği

Üç Parça Etkisi: +Ekstra Dayanıklılık

Dört Parça Etkisi: +Ekstra Silah Kritiği

Beş Parça Etkisi: +Ekstra Silah Hasarı

Crafting Table Konumu: Broken Arch

Gerekli Trait: 6

Hunding's Rage, dayanıklılık DPS yapıları için çok kullanışlı bir settir çünkü elde edilmesi kolaydır ve genel hasarınızı ve dayanıklılığınızı çok fazla artırır.

Hunding's Rage kadar güçlü, çok az hazırlanmış set var, özellikle de maceralarına PVE içeriğine başlayan bir PVE dayanıklılık DPS için. Hem ekstra silah hasarı hem de kritik yardım, yetenek rotasyonunuzu tamamlarken genel DPS'nizi artırmaya yardımcı olur, bu nedenle, bir dayanıklılık DPS yapısı ile mümkün olan en fazla hasarı vermek istiyorsanız bunu aklınızda bulundurmaya değer.

 

2) PVP Magicka En İyi Craft Edilmiş Set – Heartland Conqueror

İki Parça Etkisi: +Ekstra Silah ve Büyü Hasarı

Üç Parça Etkisi: +Ekstra Magicka

Dört Parça Etkisi: +Ekstra Dayanıklılık

Beş Parça Etkisi: Silahınızın Özellik Yeteneğini Yüzde 100 Artırır

Crafting Table Konumu: Sariellen's Sword

Gerekli Trait: 7

Heartland Conqueror, kullanıcıya sunduğu benzersiz bonuslar nedeniyle PVP savaşında en iyi şekilde kullanılan bir magicka setidir. Bu seti giyerken ekstra dayanıklılık, büyü ve hasar kazanacaksınız.

Ayrıca, silahınızın özelliği için yüzde 100 güçlendirme elde edeceksiniz; bu, silahınızın savaş sırasında size yardımcı olan bir özelliği varsa çok güçlüdür.

 

1) PVE Magicka En İyi Craft Edilmiş Set – Law of Julianos

İki Parça Etkisi: +Ekstra Büyü Kritiği

Üç Parça Etkisi: +Ekstra Magicka

Dört Parça Etkisi: +Ekstra Büyü Kritiği

Beş Parça Etkisi: +Ekstra Büyü Hasarı

Crafting Table Konumu: Boreal Forge, Wrothgar

Gerekli Trait: 6

Law of Julianos, ESO'daki magicka yapıları arasında popüler bir settir ve onu giyerken ne kadar büyü hasarı ve magicka kazandığınızı düşünürsek şaşırtıcı değildir.

Bu set hem yeni başlayanlar hem de deneyimli oyuncular için iyi bir seçimdir; ancak, zindanlarda ve sınavlarda bir magicka DPS için kazanabileceğiniz setler için birkaç daha iyi seçenek var. Genel olarak, Law of Julianos, yapabileceğiniz çok güçlü bir magicka DPS seti istiyorsanız göz önünde bulundurmanız gereken bir settir.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!