En İyi Android Oyunları

0 Yorum · 192 Görüntüleme

Android platform için Google Play Store'da bulunan ve en iyisi olduğunu düşündüğümüz oyunları sizler için derledik.


Minecraft - Pocket Edition

Minecraft - Pocket Edition

Son zamanların en fazla ses getiren bağımsız yapımlarından olan Minecraft, 2009’da oyunseverlerin beğenisine sunulan ilk versiyonu sonrasında kısa sürede popüler hale geldi. İsveçli yazılım geliştirici Markus Persson tarafından geliştirilen bağımsız yapım niteliğindeki oyun 2000’li yılların “indie game” (independent, bağımsız oyun) akımının da başlıca örneklerinden biri haline geldi. Yakaladığı başarı sayesinde Mojang firmasını kuran Marcus Persson, geliştirme ve dağıtım işlerine hız verdi. Minecraft’ın en parlak yılı 2011’de Windows platformu için tam sürüm ve ardından iOS, Android platformları için Pocket Edition sürümü satışa sunuldu. Şu an PC, iOS, Android ve Xbox 360 platformlarında yer alan oyunun her farklı sürümü kısa aralıklarla geliştirilip güncellenmeye devam ediyor.

Asphalt 8: Airborne

Asphalt 8: Airborne

Gameloft , Asphalt 8: Airborne ile birlikte tam sekizinci araba yarışı oyununu piyasaya sundu. Asphalt serisi ile piyasaya bomba gibi düşen Gameloft serinin bu oyununda da döktürmüş görünüyor. Diğer serilerden daha gelişmiş olan bu oyunda 56 yüksek performanslı arabanın yer alıyot. Lamborghini, Ferrari gibi en iyi markalar yer alıyor. Rapmalardan uçacak, 360 derecelik atlayışlar yapın. Venedik, İzlanda dahil 9 farklı gerçek pistinde bulunduğu Asphalt 8'in en öne çıkan özelliklerinden biri de grafikleri. Üstelik bu oyunda  Türkçe dil seçeneğinin olması Asphalt oyuncularını oldukça mutlu etti. Artık serinin en harika oyunu ile deneyiminizi iki katına çıkartarak Asphalt 8: Airborne’un farkını hissedebilirsiniz.

Modern Combat 5: Blackout

Modern Combat 5: Blackout

Mobil platformun Call of Duty'si Modern Combat 5: Blackout, Gameloft tarafından geliştirilen  bir FPS oyunudur. Tek ve çok oyunculu modlarda yer alan 4 farklı kişiselleştirilebilir sınıfın bulunduğu  oyunda  birbirinden güçlü silahların kilidini açabilir ve çeşitli teçhizatları ekleyerek mükemmel silahı oluşturabilirsiniz.

Konsol kalitesindeki grafikleri ile Modern Combat 5: Blackout, en iyi FPS oyunu olmayı hak ediyor.

Clash of Clans

Clash of Clans

Clash of Clans , Helsinki, Finlandiya merkezli oyun şirketi Supercell tarafından üretilmiş olan çok oyunculu, gerçek zamanlı çevrim içi strateji oyunudur.

Oyundaki asıl amaç köyünüzü akıllıca bir şekilde düzenleyip düşmanlara karşı savunma yapmak ve diğer köylere saldırıp kazanmaktır. Yani bir strateji oyunudur diyebiliriz. Kendi köyünüzü geliştirdiğiniz oyunda  barbarlar, okçular gibi birbirinden farklı ve özel yeteneklere sahip birimlerden oluşan bir ordu kurmaktasınız. 

Clash of clans indir

Hearthstone Heroes of Warcraft

Hearthstone Heroes of Warcraft

 Hearthstone, Blizzard’ın Warcraft evreninin karakterlerini kullanarak oluşturduğu bir kart oyunu. Oyunun ana mantığı 1 vs 1 anlayış ile sahaya minion sürerek veya büyüleri kullanarak karşıdaki oyuncunun herosunu öldürmektir. İki hero da 30 HP ile başlar, oyun içinde heroların durumu sürekli farklılık gösterir . Oyunda 9 adet sınıf bulunmaktadır. Her sınıfın kendine has hero power’ı ve sınıfa özel kartları bulunmaktadır. Aynı zamanda her oyuncuya ait 30 adet kart bulunmakta. Bu 30 kart oluşturduğunuz sınıfın özel kartları ve her sınıfa açık kartlardan istenilenler seçilerek oluşturulabilir. Oldukça fazla kart var ve buda oyuna inanılmaz bir çeşitlilik katmakta.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!