Fortnite Tek Boynuzlu At Yüzme Simidi Nerede Bulunur?

Yorum · 2 Görüntüleme

14 Days of Summer, sizi adanın etrafına gönderecek başka bir challenge görevi ile devam ediyor. İşte nereye gideceğiniz.


Fortnite Tek Boynuzlu At Yüzme Simidi

Fortnite Tek Boynuzlu At Yüzme Simidi

Fortnite'ın 14 Days of Summer etkinliği ikinci haftasına girdi, ancak challenges görevlerini tamamlamak ve yeni yaz temalı bazı ödülleri açmak için hala bolca zaman var. Grubun en zorlayıcı görevlerinden biri sizden Tek Boynuzlu At Yüzme Simidi aramanızı istiyor. Bunların nerede olduğunu bilmiyorsanız, nerede bulacağınızı anlatmaya çalıştık.

Fortnite haritasının etrafına dağılmış birden fazla yüzme simidi var, ancak bu challenge'ı tamamlamak için yalnızca üçünü ziyaret etmeniz yeterli. İsterseniz, üçünü de tek bir maçta ziyaret edebilirsiniz. Bunlardan birkaçı birbirlerine oldukça yakın yerleştirilmişlerdir, böylece bir seferde challenge görevini tamamlayabilirsiniz.

Şimdiye kadar ada çevresinde en az sekiz farklı yüzme simidi bulundu. Konumlarını haritada görebilirsiniz. Daha önce de belirtildiği gibi, bu görevi tamamlamak için bunlardan sadece üçünü ziyaret etmeniz yeterlidir; bu nedenle, en uygun olarak birbirlerine oldukça yakın şekilde oldukları için, en kuzeydeki üç veya güneydeki yüzme simitlerine gitmenizi öneririz.

Fortnite Tek Boynuzlu At Yüzme Simidi Konumları

Fortnite Tek Boynuzlu At Yüzme Simidi Konumları

 - Lazy Lagoon kaplıcaları kuzeybatısı
 - Lazy Lagoon'daki iskelenin altında
 - Loot Lake'in kuzeydoğu kıyısı yakınında
 - Lonely Lodge'un kuzeyindeki su kütlesinde
 - Dusty Divot'un kuzeyindeki küçük gölet
 - Paradise Palms'daki yüzme havuzunda
 - Paradise Palms ve Fatal Fields arasındaki çölde
 - Fatal Fields'in güney ucundaki sularda

Fortnite Tek Boynuzlu At Yüzme Simidi Challenge Nasıl Yapılır?

Nereye gideceğinizi öğrendikten sonra, challenge görevini tamamlamak oldukça kolay. Belirtilen tek boynuzlu at yüzme simitlerini bulmanız yeterlidir; yaklaştığınızda, "Search" için bir komut istemi göreceksiniz. Yüzme simitleri ile etkileşime geçin ve görevi tamamlamada başka bir adım atmış olun. Yüzme simitleri oldukça küçüktür. Ama, doğru bölgedeyseniz rahatlıkla onları göreceksiniz.

Üç farklı tek boynuzlu at yüzme simidini arayın ve challenge'ı bitirin. Bu seferki ödül gayet güzel; oyunda silah ve araçlara uygulanabilen Neon Tropics kaplama. Kaplamaya ve bazı yüzme simitlerinin ekran görüntülerine aşağıda göz atabilirsiniz.

Fortnite Tek Boynuzlu At Yüzme Simitleri

Fortnite Tek Boynuzlu At Yüzme Simitleri

Fortnite Neon Tropics Kaplama

Fortnite Neon Tropics Kaplama
Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!