GTA 5 Online Araba Satma

0 Yorum · 3440 Görüntüleme

GTA 5, kullanıcıların 16 - 30 oyuncu ile oyunu oynamasına izin veren GTA Online adlı çok oyunculu bir moda sahiptir. GTA Online'daki benzersiz özelliklerden biri de araba satışıdır. Peki GTA 5 Online'da araba nasıl satılır? Sizler için bu GTA Online araba satma işlemlerini bir kaç adımda derledik. Bir göz atın.


GTA 5'te Nasıl Araba Satılır?

GTA 5'te Nasıl Araba Satılır?

GTA 5, kullanıcıların 16 - 30 oyuncu ile oyunu oynamasına izin veren GTA Online adlı çok oyunculu bir moda sahiptir. Burada oyuncular, diğerlerinin yanı sıra, deathmatches ve yarışlar gibi çok oyunculu tipte oyunlar da oynayabilirler. GTA Online'daki benzersiz özelliklerden biri de araba satışıdır. Sokaktan bir araba alıp birkaç bin dolar kazanmak için satabilirsiniz. Karakterinizin silah envanterini finanse ediyorsanız veya sadece oyunda zengin olmak istiyorsanız, para kazanmak için harika bir yol.

Peki GTA 5 Online'da araba nasıl satılır? Sizler için bu GTA Online araba satma işlemlerini bir kaç adımda derledik. Bir göz atın.

Adım 1: GTA Online'a girin

Adım 1: GTA Online'a girin

Oyununda, Oyun İçi Menüsünü açmak için "Pause" butonuna basın. Burada Grand Theft Auto Online'a erişmek için menü ekranının en sağındaki "Online" sekmesini seçin.

Adım 2: Kullanmak istediğiniz karakteri seçin

Adım 2: Kullanmak istediğiniz karakteri seçin

Online modu oynamak için kullanacağınız karakter, hikaye modunu oynamak için kullandığınız karakterden farklıdır. İstediğiniz karakteri seçmek için yön tuşlarını kullanın ve devam etmek için "Select" butonuna basın. Daha sonra oyuna yönlendirileceksiniz.

Adım 3: Satmak istediğiniz aracı bulun

Adım 3: Satmak istediğiniz aracı bulun

Şehirde dolaşın ve satmak istediğiniz bir araba bulun. Spor arabalar yaklaşık 9000 dolardan fazla para kazandırabiliyorken, temel arabalar yaklaşık 1.000 ila 2.000 dolar arasında satılabiliyor. Satmak istediğiniz bir araba gördüğünüzde, arabaya binin ve sürün.

Adım 4: Los Santos Customs'a gidin

Adım 4: Los Santos Customs'a gidin

Burası oyun içi araçların ayar ve modifikasyon mağazasıdır. GTA 5'te aracınızı dükkan tarafından yalnızca tamir ettirebilir veya boyayabilirsiniz, ancak GTA Online'da kullandığınız aracı satabilirsiniz. GTA Online'da iki Los Santos Customs vardır: biri Los Santos'da diğeri Harmony'de. Kolayca bulmak için haritanızı açmanız ve "boya spreyi" simgesini izlemeniz yeterlidir.

Adım 5: Garaja girin

Adım 5: Garaja girin

Los Santos Customs mağazasına vardığınızda arabanızı önüne park edin; garaj kapıları açılır.
 - Polis tarafından istenirseniz garaj kapılarının açılmayacağını unutmayın. Dükkana girmeden önce alanın etrafında gezerek önce aranmayı kaybedin.

Adım 6: Arabayı satın

Adım 6: Arabayı satın

Aracınız dükkanın içine girdiğinde, arabanızı tamir etmeyi veya boyamanızı ya da satmanızı seçebileceğiniz bir menü istemi görünecektir. "Sell" (Sat) seçeneğini ön plana çıkartmak için Aşağı tuşunu hareket ettirin ve arabanın fiyatını görüntülemek için "Select" butonuna basın.
 - Satışı onaylamak için "Select" butonuna tekrar basın. Nakit, ekranın sağ üst köşesinde gösterilen paraya eklenecektir.

Ayrıca GTA 5 arabalarını merak ediyorsanız veya GTA 5 ile ilgili başka şeyler arıyorsanız aşağıdaki bağlantıları kullanarak konularımızı inceleyebilirsiniz.

GTA 5 Araçları

GTA 5 Sistem Gereksinimleri

GTA 5 Hileleri

GTA 5 Para Kazanma

En İyi GTA 5 Modları

Gerçekçilik için En İyi GTA 5 Modları

GTA 5 İndirDaha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!