Kai'Sa ct, Kai'Sa Counter, Kai'Sa Counterları - Kai'Sa'ya Karşı Güçlü Rakipler ve Öneriler

Yorum · 1930 Görüntüleme

Kai'Sa'ya karşı hangi rakipler güçlü, hangi rakipler onu evire çevire halt edebilir ve Kai'Sa'ya karşı mücadele ederken nelere dikkat etmelisiniz, öneriler nelerdir. Aynı zamanda Kai'Sa'ya karşı kötü olan rakipler hangileridir. Detaylar haberimizin devamında...


Kai'Sa Counter

Kai'Sa Counter

Kai'Sa counter (Kai'Sa ct)'dan bahsetmeden önce biraz kendisinin özelliklerinden bahsedelim. Daha sonra rakiplerine geçeceğiz.

Kai'Sa Hiçlik'in Kızı; yırtıcılar arasında hayatta kalabilmek için Kai'Sa da onlardan biri oldu. Kurtarma umudu olmaksızın uzun yıllar kayıptı. Kai'Sa iradesizlik ve yaşayan Hiçlik canlının uyarladığı simbiyotik bir ikinci cildi kendine adapte etti. Şimdi ise Hiçlik'in Kızı iki dünya arasında kalmış bir avcı olarak çıkıyor; doğduğu dünya ile onu büyüten dünya...

Öncelikle LoL karakteri Kai'Sa'nın yeteneklerini hatırlayalım.

Kai'Sa Yetenekler

Pasif: İkinci Deri
Kemiren Yaralar ve Yaşayan Silah olarak iki derisi vardır.

Q: Icathia Yayılımı
Kai'Sa, yakındaki düşmanlar arasında eşit olarak dağıtılan bir füze grubunu serbest bırakıyor ve aynı hedefe hafif hasar vermekle uğraşan ilave vuruşları var.

Yaşayan Silah: Icathia Yayılımı, yeterli miktarda Attack Damage ile füze sayısını arttırır.

W: Hiçlik Topu
Kai'Sa, ilk düşman isabetini ortaya koyan, sihirli hasarlarla karşılaşan ve Plazma yığınları uygulayan bir boşluk enerjisi demetini eteşler.

Yaşayan Silah: Yeterli bonus Yeteneği Gücü ile Hiçlik Topu daha fazla hasar verir ve şampiyon vuruşundaki cooldownu kısmen iade eder.

E: Gücün Sınırı
Kai'Sa azar azar, hareket hızını kısaltır ancak saldırma kabiliyetini kaybeder. Şarj edildikten sonra, Kai'Sa birkaç saniye boyunca saldırı hızını arttırmak için büyük silahları çalar.

Temel saldırılar Gücün Sınırı'nın cooldownunu azaltır.

Yaşayan Silah: Yeterli bonus Saldırı Hızıyla Gücün Sınırı, şarj olurken kısa süreliğine gerçek görünmezliği verir.

R: Ölümcül Dörtlü
Kai'Sa, uzun menzilli, Plasma ile işaretlenmiş bir düşman şampiyonu yakınında son derece yüksek hızda fırlar ve kısa süreliğine bir hasar emici kalkan kazanır.

Kai'Sa Counterlar'ına (Kai'Sa ct) bir göz atalım.
Kai'Sa ct, Kai'Sa Counter, Kai'Sa Counterları:

Kai'Sa'ya Karşı İyi Olan Rakipler

Kai'Sa'ya Karşı İyi Olan Rakipler

Kai'Sa'ya Karşı Kötü Olan Rakipler

Kai'Sa'ya Karşı Kötü Olan Rakipler
Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!